Založ si blog

Naď ešte nie je na Ukrajine v zákopoch? Veď v kuse Slovákov štval do vojny na Ukrajine. Prečo tam teda nenamašíroval, ale teraz sa namiesto toho stal predsedom nejakej politickej strany?

Táto informácia, že Naď sa tento týždeň stal predsedom nejakej politickej strany, nejak zanikla, asi preto, že pre takmer všetkých je už tá Naďova politická strana absolútne nepodstatná.

Je úplne jedno ako sa tá strana volá, a ani tu názov tej Naďovej strany, ktorá zhorela až „do tla“ v parlamentných voľbách, nebudem písať. Napíšem tu ale pár mien, ktoré v tej strane politicky zhoreli spolu s Naďom a celou tou stranou: Heger, Šeliga, Budaj, Stančík, Čekovský, Mičovský, M. Kollár, Mihál, Nicholsonová…

Je to absolútne nepodstatná strana, jedna zo stovák neúspešných politických strán na Slovensku, ktoré sa nikdy nedostali do parlamentu, tak teda tu nebudem písať ani jej názov. Na čo tu robiť čo i len minimálnu „reklamu“ názvu tej strany tých vyššie spomínaných neúspešných, politických skrachovancov.

Naď, ktorý štval Slovákov do vojny na Ukrajine, teda sám, po jeho neúspechu v politike, na tú Ukrajinu bojovať nešiel, ale namiesto toho sa stal predsedom nejakej nepodstatnej strany.

To je teda pokrytec ten Naď. Po Naďovom neúspechu v parlamentných voľbách, by mnohí očakávali, že keď už Naď nemôže pôsobiť v parlamentnej alebo vládnej politike, tak sa jednoducho zbalí a namašíruje tam bojovať za Ukrajinu proti Rusku, a že teraz bude tam niekde v zákopoch na Ukrajine, na frontovej línii, tak ako vyzýval iných Slovákov, aby urobili.

Naď, ktorý spolu s Čaputovou zbesilo vyzýval Slovákov, aby išli bojovať za Ukrajinu, tam sám po debakli v politike bojovať za Ukrajinu nešiel. Naď s Čaputovou vyzývali Slovákov, že nech si dajú žiadosť u prezidentky Čaputovej, a ona im ako Slovákom, na základe jej prezidentských právomocí, podpíše papiere na zlegalizovanie ich pôsobenia v cudzej armáde, konkrétne v ukrajinskej armáde.

A Čaputová tak aj v asi 50 prípadoch (približe také počty boli zatiaľ medializované) urobila a približne 50 Slovákom podpísala papiere, ktoré legalizovali ich pôsobenie v ukrajinskej armáde. Kto vie koľko z týchto asi 50 „Čaputovej“ Slovákov pôsobiacich v ukrajinskej armáde ešte žije. Je dosť možné, že už takmer žiadny z nich, keďže skorumpovaní Ukrajinci cudzincov posielajú (takto ich doslova zneužívajú, ako „žrádlo pre kanóny“) ihneď do frontovej línie, na tie najnebezpečnejšie pozície, a tam sú straty na živej sile obrovské. Títo 50 „Čaputovej“ Slováci sú teda už pravdepodobne možno aj takmer všetci mŕtvi, ale akiste väčšina z nich. Čo asi tak Čaputová a Naď povedia teraz rodinám tých usmrtených a zranených Slovákov, ktorých Čaputová a Naď nalákali, aby išli bojovať na Ukrajinu za ukrajinskú armádu?

Naď s Čaputovou takto nalákali už minimálne okolo 50 Slovákov, aby bojovali za ukrajinskú armádu.

Prečo teda teraz nejde na Ukrajinu, za ukrajinskú armádu, bojovať aj Naď? Čaputová ako Naďova blízka spojenkyňa, by mu na jeho požiadanie, určite podpísala potrebné papiere.

Toto je on ten Naď! Slovákov lákal, aby išli bojovať za Ukrajinu, ale on sám, po jeho konci v parlamentnej alebo vládnej politike, na Ukrajinu za ukrajinskú armádu bojovať nešiel! Naď iných Slovákov zbesilo lákal, aby tam išli, ale keď malo dôjsť na samotného Naďa, tak on odmietol ísť bojovať na Ukrajinu za ukrajinskú armádu.

Iných Slovákov Naď lákal, aby išli do nebezpečia na frontovú líniu na Ukrajinu riskovať svoje životy pre cudziu krajinu, ale samotný Naď tam odmietol ísť! Naď iných na niečo zbesilo, vehementne lákal, čo potom sám odmietol urobiť!

Z tohto Naďa a jeho pokrytectva je mi až na pozvracanie. A to vám tu napíšem rovno, že Naďa z politického hľadiska neznášam podobne ako Matoviča, Kollára, Sulíka, Hegera… Naď je v niečom ešte oveľa horší ako Matovič, B. Kollár, Sulík, Heger…

Naď v spolupráci s Hegerom, ako vtedajší minister obrany s vtedajším predsedom vlády, spôsobili škodu Slovenskej republike vyše 600 miliónov EUR, keď majetok armády SR a teda majetok Slovenskej republiky darovali cudzej krajine, konkrétne tej Ukrajine. Toto sa dá nazvať doslova ako VLASTIZRADA. Nikto nemá právo odzbrojiť Armádu SR v prospech nejakej cudzej krajiny. Toto je VLASTIZRADA! Je to VLASTIZRADA!

Naď ktorý nazýval Slovákov opicami, dezolátmi a háveďou patrí do väzenia, za túto škodu vyše 600 miliónov EUR, ktorú spôsobil Slovenskej republike.

Naď, za to všetko, čo v Matovičových a Hegerových vládach napáchal, jednoznačne patrí do väzenia!

Úplatkárovi Pellegrinimu nevyšiel politický zločin, keď chcel naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získať amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý

01.03.2024

Pellegrini sa správa ako zločinec. Týmto Pellegriniho vyzývam, aby sa vzdal prezidentskej kandidatúry a postu predsedu NR SR (nižšie v tomto článku vysvetlím prečo). Pellegrini zneužil post predsedu NR SR na to, aby naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získal amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý. Pellegrini, ako [...]

Vojnový štváč Pellegrini Ukrajine dnes prisľúbil zvýšenú produkciu munície na Slovensku pre Ukrajinu

29.02.2024

Vojnový štváč Pellegrini už počas Matovičových, Hegerových a Ódorových vlád podporoval odovzdanie zbraní, munície, vojenskej techniky, systému S-300 a stíhacích lietadiel MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu. Pellegrini je úplne rovnaký vojnový štváč ako Matovič, Heger, Naď a Ódor. Vojnový štváč Pellegrini nazýva ukrajinského prezidenta Zelenského svojim vzorom, ktorý [...]

Pellegrini urážal a ponižoval tých voličov, vďaka ktorým dosiahol na takú politickú kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo

27.02.2024

Pellegrini je pre mňa absolútne nevoliteľný politik a ja osobne si z politického hľadiska želám, aby sa nedostal do druhého kola prezidentských volieb. Pellegrini je pre mňa kvôli jeho pokrytectvu, pretvárke, klamstvám absolútne nevoliteľným politikom, a nikdy a za žiadnych okolností, by som ho v žiadnych voľbách nevolil. Z politického hľadiska by som Pellegriniho nazval [...]

matovič, šipoš, jakab, heger

Hnutie Slovensko si zvolilo členov predsedníctva. Matovič predstavil aj lídra kandidátky do eurovolieb

02.03.2024 17:08

Podľa Matoviča hrozí, že extrémisti získajú taký silný mandát v rámci europarlamentu, že to môže zakývať piliermi EÚ.

hokej slovensko MS 2023

Prieskum SANEP: Majú ísť hokejisti z KHL na majstrovstvá sveta v Česku?

02.03.2024 17:00

Agentúra SANEP sa spýtala ľudí, či by súhlasili s účasťou slovenských hokejistov z KHL na MS v Česku a či by sa tam mali objaviť aj ruskí a bieloruskí hráči.

OLY Paris Games Olympic Village Inauguration

Čo si číta Macron o sebe? Zamedziť má hanbe s granátmi a Zelenského si Francúzi za prezidenta nezvolili

02.03.2024 17:00

Súčasná francúzska výroba granátov kalibru 155 mm dosahuje ročne 20-tisíc kusov, čo postačuje ukrajinským vojakom len na štyri dni bojov.

súd, exekútor, paragraf

Ústavný právnik Ľaľík: Ústavný súd porušil princíp ústavnej spolupráce

02.03.2024 16:15

Ústavný súd opakovane porušil princíp vzájomného rešpektovania sa a spolupráce orgánov verejnej moci, píše profesor Tomáš Ľalík z Právnickej fakulty UK v Bratislave.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 91
Celková čítanosť: 929485x
Priemerná čítanosť článkov: 10214x

Autor blogu

Kategórie