Založ si blog

Protislovenský živel Pellegrini, Korčokov vytúžený súper pre druhé kolo prezidentských volieb

Na začiatok tohto článku vyzývam všetkých národno-vlasteneckých voličov, aby nikdy a v žiadnom prípade nevolili tento PROTISLOVENSKÝ ŽIVEL menom Pellegrini, a to ani v prípade, že by táto progresivisticko-liberálná onuca Pellegrini kandidovala v prezidentských voľbách.

Progresivisticko-liberálny kandidát na prezidenta Korčok už dnes vyhlásil niečo v tom zmysle, že Pellegrini, by bol pre neho vytúženým súperom pre druhé kolo prezidentských volieb.

A bodaj by nie, keď z politického hľadiska sú si Pellegrini a Korčok podobní ako vajce vajcu. Také dve takmer rovnaké progresivisticko-liberálne onuce, Korčok a Pellegrini, politicky takmer na nerozoznanie, jeden ako druhý.

Pripomeňme si dnešné vyjadrenie Korčoka: „Pellegrini bude silný súper: Myslím si, že tam je dohoda na kandidatúre,“ vyhlásil dnes Korčok a naznačil tým, že doslova túži po Pellegrinimu ako jeho súperovi pre druhé kolo prezidentských volieb.

Ak sa potvrdí, že Pellegrini bude kandidovať na prezidenta, tak Pellegrini sa týmto stane tretím výrazným, ohláseným kandidátom na prezidenta. Ďalší dvaja výrazní, doposiaľ už ohlásení kandidáti na prezidenta sú Korčok a Harabin. A to vám tu napíšem absolútne jednoznačne, že z trojice Korčok, Pellegrini a Harabin, by som ja bez akéhokoľvek zaváhania volil Harabina. Som presvedčený, že my NÁRODNO-VLASTENECKÍ voliči, by sme v takomto prípade takmer všetci uprednostnili Harabina pred Pellegrinim, a že Harabin by tak v prvom kole prezidentských volieb rozdrvil Pellegriniho a bol by to Harabin, ktorý by postúpil do druhého kola prezidentských volieb proti Korčokovi.

A ak by sa teda do druhého kola dostali Korčok a Harabin, tak by som samozrejme volil Harabina. Ale ak by sa do druhého kola dostali Korčok a Pellegrini, tak v takom prípade, by som nevolil žiadneho z nich, a takéhoto druhého kola, by som sa ja nezúčastnil. Radšej neísť voliť, ako voliť Pellegriniho!

RADŠEJ NEÍSŤ VOLIŤ, AKO VOLIŤ PELLEGRINIHO!

RADŠEJ NEÍSŤ VOLIŤ, AKO VOLIŤ PELLEGRINIHO!

RADŠEJ NEÍSŤ VOLIŤ, AKO VOLIŤ PELLEGRINIHO!

Pellegrini je progresivisticko-liberálny PROTISLOVENSKÝ ŽIVEL! Ešte raz vyzývam všetkých národno-vlasteneckých voličov, aby nikdy a za žiadnych okolností nevolili Pellegriniho!

Pripomeňme si niekoľko vyjadrení tohto progresivisticko-liberálneho PROTISLOVENSKÉHO ŽIVLU Pellegriniho z predvolebnej kampane a z obdobia keď tu vládli Matovičovo-Hegerovské vlády (2020-2023):

„Chcem vás uistiť, a aj všetkých občanov, že ukončenie tohto volebného obdobia neznamená, že sa automaticky má k moci vrátiť bývalá vládna koalícia. To je len finta, ktorú ste si vymysleli a ktorou argumentujete a hovoríte ľuďom: ‚prepáčte nám všetko, ale len, prosím vás, nás držte, lebo sa vráti Fico s Pellegrinim‘,“ vyhlásil Pellegrini (HLAS).

„Nemaľujte tak falošný obraz, že sa vráti stará garnitúra. Práve naopak, po voľbách bude musieť vzniknúť nejaká kombinácia niektorých strán z vládnej koalície a opozície, aby sa tá spoločnosť konečne zmierila,“ doplnil Pellegrini (HLAS).

„Nemyslím si, že Robert Fico ešte môže Slovensku ponúknuť nejakú nádej a víziu pre 21. storočie, už si nemyslím, že Robert Fico je prínos pre budúcnosť Slovenska, pre mňa to je už človek minulosti, ktorý už víziu Slovenska ťažko bude predstavovať. Platí, že si neviem predstaviť sedieť v jednej vláde s Robertom Ficom, a toto nemienime v Hlase nijakým spôsobom meniť. Ja si to neviem predstaviť, a to by ani nefungovalo. Takže sedieť takto ako s vami na rokovaní vlády spolu s ním, on so mnou alebo ja s ním, ja si to neviem predstaviť“, vyhlásil Pellegrini.

„Moja preferencia je, a hovorím to vlastne od začiatku Hlasu – pre upokojenie spoločnosti, ktorá je rozdelená na dva znepriatelené tábory, by bolo najlepším riešením, keby vznikla vláda takého zmierenia, to znamená, že by to bol mix strán, napríklad Hlasu a niekoho zo súčasnej koalície, alebo nejaký budúci tvar, ako keď sa to len takto vymení,“ vyhlásil Pellegrini.

Pellegrini (HLAS) podporoval všetky Matovičove COVID opatrenia. Pellegrini tak ako Matovič podporuje zaťahovanie Slovenskej republiky do tej cudzej vojny na Ukrajine!

Dôkazy o tom, že Pellegrini (HLAS) je v zásadných veciach v podstate takmer rovnaký typ politika ako Matovič (OĽaNO):

 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval počas COVID obdobia zatváranie hraníc Slovenskej republiky pred občanmi Slovenskej republiky a odchytávanie občanov Slovenskej republiky na hraniciach a ich povinné uzatváranie do karantén.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval povinné COVID očkovanie.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval povinné celoplošné testovania.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval obmedzovanie osobnej slobody neočkovaných COVID vakcínami.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval obmedzovanie osobnej slobody tých, ktorí vonku nenosili rúško.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval policajné kontroly na hraniciach okresov a zákaz presúvania sa z okresu do okresu.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval fyzické zákroky policajtov proti tým, ktorí vonku nemali rúško, ktorí ako neočkovaní nastúpili do hromadnej dopravy, ktorí ako neočkovaní vstúpili do nejakej budovy…
 • Tých občanov Slovenskej republiky, ktorí demonštrovali proti Matovičovým COVID opatreniam nazýval Pellegrini dezolátmi.

Pellegrini je z politického hľadiska v podstate to isté čo Matovič, len v inom obale.

Keby bol Pellegrini predsedom vlády medzi rokmi 2020-2023, tak by robil prakticky takmer to isté čo v tých rokoch 2020-2023 robil Matovič.

Ďalšie dôkazy o tom sú napríklad aj tieto:

 • Pellegrini nazval Zelenského svojim vzorom, podobne sa vyjadroval aj Matovič.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporil zmluvu o pobyte vojsk USA na území Slovenskej republiky.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporil zasielanie všetkých slovenských zbraní Ukrajine.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporil zaslanie slovenského protilietadlového a protiraketového systém S-300 a 14 slovenských stíhacích lietadiel MiG-29 Ukrajine.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporuje zatiahmutie Slovenskej republiky do tej cudzej vojny na Ukrajine.
 • Pellegrini tak ako Matovič v záujme cudzej krajiny Ukrajiny ohrozuje bezpečnosť a životy občanov Slovenskej republiky.

Aj na základe faktov uvedených v tomto článku je pre mňa osobne Pellegrini absolútne NEVOLITEĽNÝM POLITIKOM.

Matoviča nazvali diablom potom ako zaútočil na učiteľky, ktoré prišli s deťmi do NR SR zaspievať vianočné koledy

07.12.2023

Novinár L. Krupa takto okomentoval Matovičov útok na učiteľky, ktorý sa udial včera, na deň svätého Mikuláša: „Prevtelil sa doň ho “Diabol”, ktorému nie je na tomto svete absolútne nič sväté? Igor Matovič svojim konaním znesvätil i taký deň, akým je sv. Mikuláš. Pokazil ho i deťom jednej zo slovenských škôl, ktoré prišli poslancom parlamentu [...]

Naď ešte nie je na Ukrajine v zákopoch? Veď v kuse Slovákov štval do vojny na Ukrajine. Prečo tam teda nenamašíroval, ale teraz sa namiesto toho stal predsedom nejakej politickej strany?

03.12.2023

Táto informácia, že Naď sa tento týždeň stal predsedom nejakej politickej strany, nejak zanikla, asi preto, že pre takmer všetkých je už tá Naďova politická strana absolútne nepodstatná. Je úplne jedno ako sa tá strana volá, a ani tu názov tej Naďovej strany, ktorá zhorela až „do tla“ v parlamentných voľbách, nebudem písať. Napíšem tu ale pár mien, [...]

Na EXPO sa pod Sulíkovým patronátom rozkradol vyše 1 milión EUR! Pozrel som si Sulíkovu tlačovku, ktorú k tomu mal. Neskutočné niečo! Sulík úplne suverénne obhajoval rozkradnutie vyše 1 milióna eur zo štátneho rozpočtu!

29.11.2023

Čo je veľa, to je veľa Po tomto musí Sulík odísť z politiky, viac sa občanom Slovenskej republiky neukazovať na oči, a pravdepodobne aj skončiť vo väzení! Sulík sa týmto prezentoval ako arogantný zločinec bez akýchkoľvek škrupúl! Tak táto Sulíkova tlačovka k rozkradnutému vyše 1 miliónu EUR na EXPO Dubaj bola niečo neskutočné. Doslova sci-fi. Čudujem sa, že [...]

Michigan, streľba v škole, Ethan Crumbley

Tínedžer dostal doživotie, v Michigane zabil pred rokom štyroch spolužiakov

09.12.2023 08:47

Súd v piatok odsúdil na doživotie šestnásťročného chlapca, ktorý vlani zastrelil štyroch a zranil ďalších spolužiakov na škole v Michigane.

vojna na Ukrajine, Avdijivka

ONLINE: Fitch hodnotila rating Ukrajiny, očakáva vojnu po celý rok 2024. Rusi tlačia pri Avdijivke

09.12.2023 07:50

Fitch ponechala rating Ukrajiny vo vysoko špekulatívnom pásme. Vojna bude podľa nej pokračovať, vidí určitú výhodu Ukrajiny, ale mier je v nedohľadne.

Ivan Korčok, Peter Pellegrini

Hrabko: Do súboja Korčoka s Pellegrinim sa môže vkliniť len známa osobnosť

09.12.2023 07:43

Počet kandidátov na prezidenta zrejme bude podľa publicistu Hrabka viac, ale popri Korčokovi a Pellegrinim budú len do počtu.

betlehem

Nový betlehem v Banskej Bystrici bude veľkým prekvapením. Čím je špeciálny?

09.12.2023 07:00

Triumfoval vo Vatikáne a doteraz vytvoril stovky betlehemov. Rezbár Peter Zoričák najnovšie zhotovil ikonické vianočné dielo aj pre mesto pod Urpínom.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 61
Celková čítanosť: 742329x
Priemerná čítanosť článkov: 12169x

Autor blogu

Kategórie