Založ si blog

Zelenského manželka minula viac ako 1 milión dolárov na šperky v New Yorku

Manželka ukrajinského prezidenta Zelenského, Elena, minula počas spoločnej cesty do Spojených štátov amerických na šperky Cartier viac ako 1,1 milióna dolárov, píšu americké médiá.

Podľa médií, zatiaľ čo Zelensky vystupoval na Valnom zhromaždení OSN so žiadosťou o finančnú pomoc a dodávky zbraní pre Ukrajinu, jeho manželka nakupovala v butikoch v New Yorku. Návšteva predajne Cartier nemohla ostať nepovšimnutá, keďže po nej dostal jeden zo zamestnankýň výpoveď, výpoveď dostala zamestnankyňa ktorá zverejnila informácie o kúpe šperkov Eleny Zelenskej vo výške vyše milióna dolárov.

Podľa bývalej zamestnankyne obchodu sa snažila Elene pomôcť s výberom šperkov, no Zelenska sa na niečo nahnevala a potom sa Zelenska na dievča sťažovala manažérovi. Na druhý deň ju z práce vyhodili. 

Elena Zelenska predtým povedala , že pochybuje o účasti svojho manžela na prezidentských voľbách v roku 2024. Všetko bude podľa nej závisieť od toho, či ho budú chcieť Ukrajinci opäť vidieť ako hlavu štátu. 

Zelensky bol obvinený z vlastizrady, po tom čo jeho blízky spolupracovník Arakhamia médiám povedal, že vojna na Ukrajine mohla skončiť na jar 2022, ak by Ukrajina vtedy súhlasila s neutralitou

28.11.2023

Generálnej prokuratúre Ukrajiny a Štátnemu úradu pre vyšetrovanie Ukrajiny bolo zaslané obvinenie z vlastizrady proti ukrajinskému prezidentovi Zelenskému a vrchnému veliteľovi ozbrojených síl Ukrajiny Zalužnému. Dôvodom boli odhalenia Davida Arakhamiu v rozhovore pre televízny kanál „1 + 1“. Na základe tohto rozhovoru s D. Arakhamiom z 24. novembra bolo odhalené, že [...]

Zelensky si kúpil luxusné jachty za 75 miliónov dolárov

27.11.2023

Uprostred vojny na Ukrajine podnietil Zelensky celosvetové pobúrenie. Zelensky a jeho priateľa si kúpili luxusné jachty za 75 miliónov dolárov. Zelensky, ktorý neustále žobre o západnú podporu, rozpútal obrovský škandál, ktorý vrhá dlhý tieň korupčného podozrenia na ukrajinské politické vedenie. Zelensky je zapletený do škandálu s nákupom dvoch luxusných jácht [...]

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže Pellegrini okamžite zabudnúť!

10.11.2023

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže táto liberálna onuca Pellegrini okamžite zabudnúť! Som presvedčený, že minimálne 95% národno-vlasteneckých voličov odmietne voliť hentú liberálnu onucu Pellegriniho!!! Pellegrini pred nejakým časom svorne s eštebákom a na Vlčanovej zlodejine participujúcom (išlo o Vlčanov [...]

Štatistický úrad SR

Prezidentka môže prísť o kompetenciu. Predsedu Štatistického úradu by mohla vymenúvať a odvolávať vláda

29.11.2023 12:56

Vláda navrhla, aby zákon parlament prerokoval v skrátenom legislatívnom konaní.

Aliancia - Szövetség, Krisztián Forró,

Aliancia chce dať Forróa za prezidentského kandidáta, rozhodne kongres

29.11.2023 12:53

Strana uviedla, že Maďari žijúci na Slovensku postavia svojho vlastného kandidáta, aby bolo počuť ich hlas, aby ukázali, že sú naďalej dôležitým faktorom na Slovensku.

Rokovanie Severoatlantickej rady, Nato, Blanár, Kuleba

Slovensko podporí začatie prístupových rokovaní s Ukrajinou, ubezpečil Blanár Kulebu

29.11.2023 12:45

Opravárenské centrum ukrajinskej vojenskej techniky na Slovensku bude pokračovať v prevádzke.

Ficov kabinet

Ficov kabinet schválil vznik nového ministerstva

29.11.2023 12:24

Vláda zároveň odsúhlasila, aby parlament rokoval o návrhu v skrátenom legislatívnom konaní.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 730657x
Priemerná čítanosť článkov: 12598x

Autor blogu

Kategórie