Založ si blog

Matovič si kúpil hlasy rómskych voličov, a len vďaka tomu sa jeho strana OĽaNO dostala do parlamentu. Štruktúry OĽaNO systematicky organizovali občanov rómskej národnosti v rómskych osadách a obciach s väčšinovým zastúpením občanov rómskej národnosti. Polícia musí konať, kvôli odôvodnenému podozreniu spáchania ťažkeho trestného činu volebného podvodu

Matovič si v týchto voľbách podľa odhadov v podstate kúpil až 150 000 hlasov občanov rómskej národnosti.

OĽaNO vo voľbách získalo 267 137 voličských hlasov, čo bolo 8,89 %. Bez kúpených hlasov ca. 150 000 voličov rómskej národnosti, by OĽaNO malo len okolo 117 000 hlasov, čo by bolo maximálne 3,9 %, a čo by mu v žiadnom prípade nestačilo na vstup do parlamentu.

OĽaNO kandidovalo v koalícii strán, čiže na vstup do parlamentu potrebovali 7 %, čo bolo v týchto voľbách ca. 211 000 hlasov.

Bez kúpených hlasov voličov rómskej národnosti, by Matovičovi a OĽaNO chýbalo na vstup do parlamentu až ca. 94 000 hlasov, a v takom prípade, by Matovič a OĽaNO v žiadnom prípade neboli v parlamente.

Niekoľko dôkazov o tom ako si OĽaNO kupovalo hlasy občanov rómskej národnosti v rómskych osadách a v obciach s väčšinovým zastúpením občanov rómskej národnosti.

Lomnička, 92,05% pre OĽaNO

Jurské, 91,76 % pre OĽaNO

Košice – Lunik IX, 91,03 % pre OĽaNO

Kecerovce, 86,36 % pre OĽaNO

Jarovnice, 86,23% pre OĽaNO

Stráne pod Tatrami, 84,21% pre OĽaNO

Rakúsy, 76,68 % pre OĽaNO

Uvedené príklady jednoznačne svedčia o tom, že Matovič si kúpil hlasy rómskych voličov, a len vďaka tomu sa jeho strana OĽaNO dostala do parlamentu.

Ide jednoznačne o volebný podvod a kupovanie voličov rómskej národnosti, čoho dôkazom je, že strana OĽaNO, ktorá celkovo získala 8,89 % získala v niektorých volebných okrskoch (práve v tých kde väčšinovo žijú občania rómskej národnosti) výsledky až 92,05 %, 91,76 %, 91,03 %, 86,36 %, 86,23 %, 84,21 %, 76,68 %…

Štruktúry OĽaNO systematicky organizovali občanov rómskej národnosti v rómskych osadách a obciach s väčšinovým zastúpením občanov rómskej národnosti.

Polícia musí konať, kvôli odôvodnenému podozreniu spáchania ťažkeho trestného činu volebného podvodu.

Polícia musí jednoducho v daných obciach zisťovať od tých kúpených voličov, kto a ako to systematicky organizoval a kto im čo za ich voličský hlas poskytol.

Všetci čo sme príčetní, tak nám musí byť jasné, že toto kupovanie hlasov občanov rómskej národnosti organizovali štruktúry napojené na stranu OĽaNO.

Bez kúpených hlasov voličov rómskej národnosti, by Matovič a OĽaNO v žiadnom prípade neboli v parlamente.

Jednoznačne tu išlo o VOLEBNÝ PODVOD a teda ŤAŽKÝ TRESTNÝ ČIN, ktorý spáchal Matovič a jeho strana OĽaNO, lebo tých ca. 150 000 hlasov od občanov rómskej národnosti nezískali na základe ich slobodného, nezávislého rozhodnutia, ale na základe toho, že osoby napojené na štruktúry OĽaNO tých občanov rómskej národnosti systematicky zorganizovali a na to aby volili OĽaNO, ich naviedli buď za úplatok alebo podvodom (prísľubom, že ak budú voliť OĽaNO, tak dostanú 500 € za účasť vo voľbách).

Toto musí polícia a prokurátora bezpodmienečne vyšetriť a všetci, ktorí sa na organizovaní tohto volebného podvodu podieľali musia byť bezpodmienečne zaistení, vyšetrovaní a následne postavení pred súd!

Polícii pri odhaľovaní tohto kupovania voličských hlasov občanov rómskej národnosti jednoznačne pomôže známa latinská fráza CUI BONO?, teda V KOHO PROSPECH ?

CUI BONO ?

V KOHO PROSPECH?

Zelensky bol obvinený z vlastizrady, po tom čo jeho blízky spolupracovník Arakhamia médiám povedal, že vojna na Ukrajine mohla skončiť na jar 2022, ak by Ukrajina vtedy súhlasila s neutralitou

28.11.2023

Generálnej prokuratúre Ukrajiny a Štátnemu úradu pre vyšetrovanie Ukrajiny bolo zaslané obvinenie z vlastizrady proti ukrajinskému prezidentovi Zelenskému a vrchnému veliteľovi ozbrojených síl Ukrajiny Zalužnému. Dôvodom boli odhalenia Davida Arakhamiu v rozhovore pre televízny kanál „1 + 1“. Na základe tohto rozhovoru s D. Arakhamiom z 24. novembra bolo odhalené, že [...]

Zelensky si kúpil luxusné jachty za 75 miliónov dolárov

27.11.2023

Uprostred vojny na Ukrajine podnietil Zelensky celosvetové pobúrenie. Zelensky a jeho priateľa si kúpili luxusné jachty za 75 miliónov dolárov. Zelensky, ktorý neustále žobre o západnú podporu, rozpútal obrovský škandál, ktorý vrhá dlhý tieň korupčného podozrenia na ukrajinské politické vedenie. Zelensky je zapletený do škandálu s nákupom dvoch luxusných jácht [...]

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže Pellegrini okamžite zabudnúť!

10.11.2023

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže táto liberálna onuca Pellegrini okamžite zabudnúť! Som presvedčený, že minimálne 95% národno-vlasteneckých voličov odmietne voliť hentú liberálnu onucu Pellegriniho!!! Pellegrini pred nejakým časom svorne s eštebákom a na Vlčanovej zlodejine participujúcom (išlo o Vlčanov [...]

POČASIE: Sneženie v Starom Smokovci

Arktický vzduch priniesol ochladenie, v obci Novoť klesla teplota na mínus 14 stupňov Celzia

29.11.2023 11:37

Mrazivá bude aj nasledujúca noc, keď sa miestami, najmä v lokalitách so snehovou pokrývkou, ochladí pod mínus desať stupňov.

igor matovič

Hnutie Slovensko bude mať snem 10. decembra. Matovičovi končí mandát predsedu

29.11.2023 11:04

Člen predsedníctva hnutia Michal Šipoš ozrejmil, že kandidovať za predsedu môže ktorýkoľvek člen, no on nemá ambíciu uchádzať sa o predsednícku stoličku.

Severná Kórea / KĽDR /

Šok v KĽDR, krajina hovorí o nesúhlasných prejavoch vo voľbách. Prvýkrát po vyše polstoročí

29.11.2023 10:45

Severná Kórea sa v utorok zmienila o nesúhlasných hlasoch v nedávnych voľbách.

Jakub Škrabák

Škrabák obžalovaný z extrémistických činov dostal podmienku

29.11.2023 10:39, aktualizované: 11:40

Šéf združenia Slovenská pospolitosť bol obžalovaný zo zločinu rozširovania a výroby extrémistických materiálov, ako aj prečinu ich prechovávania.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 730520x
Priemerná čítanosť článkov: 12595x

Autor blogu

Kategórie