Založ si blog

Matovič si kúpil hlasy rómskych voličov, a len vďaka tomu sa jeho strana OĽaNO dostala do parlamentu. Štruktúry OĽaNO systematicky organizovali občanov rómskej národnosti v rómskych osadách a obciach s väčšinovým zastúpením občanov rómskej národnosti. Polícia musí konať, kvôli odôvodnenému podozreniu spáchania ťažkeho trestného činu volebného podvodu

Matovič si v týchto voľbách podľa odhadov v podstate kúpil až 150 000 hlasov občanov rómskej národnosti.

OĽaNO vo voľbách získalo 267 137 voličských hlasov, čo bolo 8,89 %. Bez kúpených hlasov ca. 150 000 voličov rómskej národnosti, by OĽaNO malo len okolo 117 000 hlasov, čo by bolo maximálne 3,9 %, a čo by mu v žiadnom prípade nestačilo na vstup do parlamentu.

OĽaNO kandidovalo v koalícii strán, čiže na vstup do parlamentu potrebovali 7 %, čo bolo v týchto voľbách ca. 211 000 hlasov.

Bez kúpených hlasov voličov rómskej národnosti, by Matovičovi a OĽaNO chýbalo na vstup do parlamentu až ca. 94 000 hlasov, a v takom prípade, by Matovič a OĽaNO v žiadnom prípade neboli v parlamente.

Niekoľko dôkazov o tom ako si OĽaNO kupovalo hlasy občanov rómskej národnosti v rómskych osadách a v obciach s väčšinovým zastúpením občanov rómskej národnosti.

Lomnička, 92,05% pre OĽaNO

Jurské, 91,76 % pre OĽaNO

Košice – Lunik IX, 91,03 % pre OĽaNO

Kecerovce, 86,36 % pre OĽaNO

Jarovnice, 86,23% pre OĽaNO

Stráne pod Tatrami, 84,21% pre OĽaNO

Rakúsy, 76,68 % pre OĽaNO

Uvedené príklady jednoznačne svedčia o tom, že Matovič si kúpil hlasy rómskych voličov, a len vďaka tomu sa jeho strana OĽaNO dostala do parlamentu.

Ide jednoznačne o volebný podvod a kupovanie voličov rómskej národnosti, čoho dôkazom je, že strana OĽaNO, ktorá celkovo získala 8,89 % získala v niektorých volebných okrskoch (práve v tých kde väčšinovo žijú občania rómskej národnosti) výsledky až 92,05 %, 91,76 %, 91,03 %, 86,36 %, 86,23 %, 84,21 %, 76,68 %…

Štruktúry OĽaNO systematicky organizovali občanov rómskej národnosti v rómskych osadách a obciach s väčšinovým zastúpením občanov rómskej národnosti.

Polícia musí konať, kvôli odôvodnenému podozreniu spáchania ťažkeho trestného činu volebného podvodu.

Polícia musí jednoducho v daných obciach zisťovať od tých kúpených voličov, kto a ako to systematicky organizoval a kto im čo za ich voličský hlas poskytol.

Všetci čo sme príčetní, tak nám musí byť jasné, že toto kupovanie hlasov občanov rómskej národnosti organizovali štruktúry napojené na stranu OĽaNO.

Bez kúpených hlasov voličov rómskej národnosti, by Matovič a OĽaNO v žiadnom prípade neboli v parlamente.

Jednoznačne tu išlo o VOLEBNÝ PODVOD a teda ŤAŽKÝ TRESTNÝ ČIN, ktorý spáchal Matovič a jeho strana OĽaNO, lebo tých ca. 150 000 hlasov od občanov rómskej národnosti nezískali na základe ich slobodného, nezávislého rozhodnutia, ale na základe toho, že osoby napojené na štruktúry OĽaNO tých občanov rómskej národnosti systematicky zorganizovali a na to aby volili OĽaNO, ich naviedli buď za úplatok alebo podvodom (prísľubom, že ak budú voliť OĽaNO, tak dostanú 500 € za účasť vo voľbách).

Toto musí polícia a prokurátora bezpodmienečne vyšetriť a všetci, ktorí sa na organizovaní tohto volebného podvodu podieľali musia byť bezpodmienečne zaistení, vyšetrovaní a následne postavení pred súd!

Polícii pri odhaľovaní tohto kupovania voličských hlasov občanov rómskej národnosti jednoznačne pomôže známa latinská fráza CUI BONO?, teda V KOHO PROSPECH ?

CUI BONO ?

V KOHO PROSPECH?

Úplatkárovi Pellegrinimu nevyšiel politický zločin, keď chcel naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získať amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý

01.03.2024

Pellegrini sa správa ako zločinec. Týmto Pellegriniho vyzývam, aby sa vzdal prezidentskej kandidatúry a postu predsedu NR SR (nižšie v tomto článku vysvetlím prečo). Pellegrini zneužil post predsedu NR SR na to, aby naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získal amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý. Pellegrini, ako [...]

Vojnový štváč Pellegrini Ukrajine dnes prisľúbil zvýšenú produkciu munície na Slovensku pre Ukrajinu

29.02.2024

Vojnový štváč Pellegrini už počas Matovičových, Hegerových a Ódorových vlád podporoval odovzdanie zbraní, munície, vojenskej techniky, systému S-300 a stíhacích lietadiel MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu. Pellegrini je úplne rovnaký vojnový štváč ako Matovič, Heger, Naď a Ódor. Vojnový štváč Pellegrini nazýva ukrajinského prezidenta Zelenského svojim vzorom, ktorý [...]

Pellegrini urážal a ponižoval tých voličov, vďaka ktorým dosiahol na takú politickú kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo

27.02.2024

Pellegrini je pre mňa absolútne nevoliteľný politik a ja osobne si z politického hľadiska želám, aby sa nedostal do druhého kola prezidentských volieb. Pellegrini je pre mňa kvôli jeho pokrytectvu, pretvárke, klamstvám absolútne nevoliteľným politikom, a nikdy a za žiadnych okolností, by som ho v žiadnych voľbách nevolil. Z politického hľadiska by som Pellegriniho nazval [...]

hokej slovensko MS 2023

Prieskum SANEP: Majú ísť hokejisti z KHL na majstrovstvá sveta v Česku?

02.03.2024 17:00

Agentúra SANEP sa spýtala ľudí, či by súhlasili s účasťou slovenských hokejistov z KHL na MS v Česku a či by sa tam mali objaviť aj ruskí a bieloruskí hráči.

súd, exekútor, paragraf

Ústavný právnik Ľaľík: Ústavný súd porušil princíp ústavnej spolupráce

02.03.2024 16:15

Ústavný súd opakovane porušil princíp vzájomného rešpektovania sa a spolupráce orgánov verejnej moci, píše profesor Tomáš Ľalík z Právnickej fakulty UK v Bratislave.

huliak, hojsík

Huliak kritizoval sudcov Ústavného súdu. Hojsík je z jeho výrokov zhrozený

02.03.2024 14:48

Prezidentka Čaputová podľa poslanca Huliaka súhlasí s novelou Trestného zákona, a preto ju podpísala.

Andrej Danko, semafor

Kontrola v súvislosti s nehodou Andreja Danka preukázala určité pochybenia, potvrdil rezort vnútra

02.03.2024 14:23

Podľa medializovaných informácií malo dôjsť k potrestaniu radových policajtov.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 91
Celková čítanosť: 929455x
Priemerná čítanosť článkov: 10214x

Autor blogu

Kategórie