Založ si blog

Hňup Mazurek oslavoval Hitlera, ktorý chcel nechať zavraždiť všetkých Slovákov!

Mazurek (Republika) je známy aj ako obdivovateľ Adolfa Hitlera, jedného z najväčších zličincov v histórii ľudstva, ktorý chcel nechať vyvraždiť všetkých Slovanov, teda aj všetkých Slovákov! A Mazurek obdivuje tohto zločinca Hitlera!

Mazurek často oslavuje Hitlera aj v jeho statusoch na Facebooku.

Poďme si rozobrať „na drobné“ jeden z najznámejších Mazurekových statusov, v ktorom oslavuje Adolfa Hitlera

Ide o tento Mazurekov status na jeho Facebooku.

Čo Mazurek napísal v jeho statuse, v ktorom oslavoval Hitlera?

  • Mazurek napísal, že „Hitler zrušil všetky bitúnky v Nemecku“. Takže hňup Mazurek oslavuje Hitlera za zrušenie bitúnkov v Nemecku? Toho Hitlera, ktorý spôsobil smrť desiatok miliónov ľudí!!! A hňup Mazurek ho oslavuje, lebo vraj zrušil všetky bitúnky v Nemecku. Neskutočné niečo! Čo k tomu dodať? Mazurek je hňup!
  • Mazurek napísal, že „Hitler za celú svoju činnosť nevzal ani jeden plat, bol skromný a nevlastnil takmer nič. „ Pri tom v skutočnosti Hitler vlastnil obrovské majetky po celom vtedajšom Nemecku a disponoval obrovskými privátnymi finančnými prostriedkami! Čo k tomu dodať? Mazurek je hňup!
  • Mazurek napísal, že za Hitlera „Nemecko bola najsilnejšia ekonomika, krajina s najsilnejšou armádou.“ Tu Mazurek obdivoval vtedajšiu nemeckú armádu, ktorá vyvraždila desiatky miliónov ľudí a ktorá plánovala vyvraždiť aj všetkých Slovákov. Čo k tomu dodať? Mazurek je hňup!

Mazurek obdivuje Hitlera, ktorý chcel nechať zavraždiť všetkých Slovákov, a tento istý Mazurek zároveň kandidoval za poslanca Národnej rady Slovenskej republiky, ale našťastie Mazurek ani jeho strana Republika neboli zvolený a Mazurek konečne vypadol z Národnej rady Slovenskej republiky.

Čo k tomu dodať? Mazurek je hňup!

Význam slova HŇUP.

  • Hňup je označenie pre kastrovaného samca kozy domácej.
  • Slovo hňup sa v prenesenom význame používa aj ako označenie pre hlupáka, hlúpeho človeka.

Mazurek v debate s novinárom Bombicom. Zdroj: Facebook

Mazurek. Zdroj: Facebook

Úplatkárovi Pellegrinimu nevyšiel politický zločin, keď chcel naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získať amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý

01.03.2024

Pellegrini sa správa ako zločinec. Týmto Pellegriniho vyzývam, aby sa vzdal prezidentskej kandidatúry a postu predsedu NR SR (nižšie v tomto článku vysvetlím prečo). Pellegrini zneužil post predsedu NR SR na to, aby naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získal amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý. Pellegrini, ako [...]

Vojnový štváč Pellegrini Ukrajine dnes prisľúbil zvýšenú produkciu munície na Slovensku pre Ukrajinu

29.02.2024

Vojnový štváč Pellegrini už počas Matovičových, Hegerových a Ódorových vlád podporoval odovzdanie zbraní, munície, vojenskej techniky, systému S-300 a stíhacích lietadiel MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu. Pellegrini je úplne rovnaký vojnový štváč ako Matovič, Heger, Naď a Ódor. Vojnový štváč Pellegrini nazýva ukrajinského prezidenta Zelenského svojim vzorom, ktorý [...]

Pellegrini urážal a ponižoval tých voličov, vďaka ktorým dosiahol na takú politickú kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo

27.02.2024

Pellegrini je pre mňa absolútne nevoliteľný politik a ja osobne si z politického hľadiska želám, aby sa nedostal do druhého kola prezidentských volieb. Pellegrini je pre mňa kvôli jeho pokrytectvu, pretvárke, klamstvám absolútne nevoliteľným politikom, a nikdy a za žiadnych okolností, by som ho v žiadnych voľbách nevolil. Z politického hľadiska by som Pellegriniho nazval [...]

Izrael Palestína Hamas Vojna humanitárna pomoc

Americké lietadlá zhodili humanitárnu pomoc pre civilistov v Gaze

02.03.2024 18:06

Do palestínskej enklávy bolo zhodených 66 balíkov, ktoré obsahovali 38 000 dávok potravinovej pomoci.

matovič, šipoš, jakab, heger

Hnutie Slovensko si zvolilo členov predsedníctva. Matovič predstavil aj lídra kandidátky do eurovolieb

02.03.2024 17:08

Podľa Matoviča hrozí, že extrémisti získajú taký silný mandát v rámci europarlamentu, že to môže zakývať piliermi EÚ.

hokej slovensko MS 2023

Prieskum SANEP: Majú ísť hokejisti z KHL na majstrovstvá sveta v Česku?

02.03.2024 17:00

Agentúra SANEP sa spýtala ľudí, či by súhlasili s účasťou slovenských hokejistov z KHL na MS v Česku a či by sa tam mali objaviť aj ruskí a bieloruskí hráči.

OLY Paris Games Olympic Village Inauguration

Čo si číta Macron o sebe? Zamedziť má hanbe s granátmi a Zelenského si Francúzi za prezidenta nezvolili

02.03.2024 17:00

Súčasná francúzska výroba granátov kalibru 155 mm dosahuje ročne 20-tisíc kusov, čo postačuje ukrajinským vojakom len na štyri dni bojov.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 91
Celková čítanosť: 929509x
Priemerná čítanosť článkov: 10214x

Autor blogu

Kategórie