Založ si blog

Mazurek obdivuje Hitlera, Ďurica hajluje na koncertoch, Uhrík popiera holokaust, Suja slúžil masovému vrahovi Černákovi

Hnutie Republika v podstate vedie štvorica Uhrík, Mazurek, Ďurica, Suja.

Neskutočné, že takéto živly mali v prieskumoch nad 5 % a bol im s ich hnutím Republika predpokladaný vstup do Národnej rady Slovenskej republiky.

Mazurek obdivuje Hitlera, Ďurica hajluje na koncertoch, Uhrík popiera holokaust, Suja slúžil masovému vrahovi.

Tu je status Mazureka, v ktorom vyjadril svoj obdiv k Hitlerovi, jednému z najväčších zličincov v histórii ľudstva, ktorí chcel nechať vyvraždiť všetkých Slovanov, teda aj všetkých Slovákov! A Mazurek obdivuje tohto zločinca Hitlera!

Takto vyjadril Mazurek svoj obdiv k Hitlerovi. Zdroj: Mazurekov Facebook

Mazurek obdivuje Hitlera, ktorý chcel nechať zavraždiť všetkých Slovákov, a tento istý Mazurek zároveň kandiduje za poslanca Národnej rady Slovenskej republiky. Dúfam, že nikto príčetný nevolil tohto Mazureka a dúfam, že tento Mazurek raz a navždy vypadne z Národnej rady Slovenskej republiky.

Ďalší člen vedenia hnutia Republiky Ďurica hajluje na koncertoch, ktoré organizuje po Slovensku. Dúfam, že nikto príčetný nevolil tohto Ďuricu a dúfam, že tento Ďurica raz a navždy vypadne z Národnej rady Slovenskej republiky.

Predseda hnutia Republika Uhrík podporoval bombardovanie Juhoslávie, popieral holokaust a vymyslel tie šeky na sumu 1488 EUR. Dúfam, že nikto príčetný nevolil tohto Uhríka dúfam, že tento Uhrík raz a navždy vypadne z Národnej rady Slovenskej republiky.

Ďalší člen vedenia hnutia Republika Suja slúžil masovému vrahovi Černákovi, ukradol 103 stavebných strojov z BBSK, dolámal kosti nevinnému človeku, ktorého potom zastrašoval a ten človek potom zo strachu o svoj život radšej stiahol trestné oznámenie a len kvôli tomu Suja neskončil vo väzení. Dúfam, že nikto príčetný nevolil tohto Suju a dúfam, že tento Suja raz a navždy vypadne z Národnej rady Slovenskej republiky.

Dúfam, že nikto príčetný nevolil toto hnutie Republika a dúfam, že toto hnutie Republika sa nikdy nedostane do Národnej rady Slovenskej republiky.

Zelensky bol obvinený z vlastizrady, po tom čo jeho blízky spolupracovník Arakhamia médiám povedal, že vojna na Ukrajine mohla skončiť na jar 2022, ak by Ukrajina vtedy súhlasila s neutralitou

28.11.2023

Generálnej prokuratúre Ukrajiny a Štátnemu úradu pre vyšetrovanie Ukrajiny bolo zaslané obvinenie z vlastizrady proti ukrajinskému prezidentovi Zelenskému a vrchnému veliteľovi ozbrojených síl Ukrajiny Zalužnému. Dôvodom boli odhalenia Davida Arakhamiu v rozhovore pre televízny kanál „1 + 1“. Na základe tohto rozhovoru s D. Arakhamiom z 24. novembra bolo odhalené, že [...]

Zelensky si kúpil luxusné jachty za 75 miliónov dolárov

27.11.2023

Uprostred vojny na Ukrajine podnietil Zelensky celosvetové pobúrenie. Zelensky a jeho priateľa si kúpili luxusné jachty za 75 miliónov dolárov. Zelensky, ktorý neustále žobre o západnú podporu, rozpútal obrovský škandál, ktorý vrhá dlhý tieň korupčného podozrenia na ukrajinské politické vedenie. Zelensky je zapletený do škandálu s nákupom dvoch luxusných jácht [...]

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže Pellegrini okamžite zabudnúť!

10.11.2023

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže táto liberálna onuca Pellegrini okamžite zabudnúť! Som presvedčený, že minimálne 95% národno-vlasteneckých voličov odmietne voliť hentú liberálnu onucu Pellegriniho!!! Pellegrini pred nejakým časom svorne s eštebákom a na Vlčanovej zlodejine participujúcom (išlo o Vlčanov [...]

Štatistický úrad SR

Prezidentka môže prísť o kompetenciu. Predsedu Štatistického úradu by mohla vymenúvať a odvolávať vláda

29.11.2023 12:56

Vláda navrhla, aby zákon parlament prerokoval v skrátenom legislatívnom konaní.

Aliancia - Szövetség, Krisztián Forró,

Aliancia chce dať Forróa za prezidentského kandidáta, rozhodne kongres

29.11.2023 12:53

Strana uviedla, že Maďari žijúci na Slovensku postavia svojho vlastného kandidáta, aby bolo počuť ich hlas, aby ukázali, že sú naďalej dôležitým faktorom na Slovensku.

Rokovanie Severoatlantickej rady, Nato, Blanár, Kuleba

Slovensko podporí začatie prístupových rokovaní s Ukrajinou, ubezpečil Blanár Kulebu

29.11.2023 12:45

Opravárenské centrum ukrajinskej vojenskej techniky na Slovensku bude pokračovať v prevádzke.

Ficov kabinet

Ficov kabinet schválil vznik nového ministerstva

29.11.2023 12:24

Vláda zároveň odsúhlasila, aby parlament rokoval o návrhu v skrátenom legislatívnom konaní.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 730647x
Priemerná čítanosť článkov: 12597x

Autor blogu

Kategórie