Založ si blog

Mazurek obdivuje Hitlera, Ďurica hajluje na koncertoch, Uhrík popiera holokaust, Suja slúžil masovému vrahovi Černákovi

Hnutie Republika v podstate vedie štvorica Uhrík, Mazurek, Ďurica, Suja.

Neskutočné, že takéto živly mali v prieskumoch nad 5 % a bol im s ich hnutím Republika predpokladaný vstup do Národnej rady Slovenskej republiky.

Mazurek obdivuje Hitlera, Ďurica hajluje na koncertoch, Uhrík popiera holokaust, Suja slúžil masovému vrahovi.

Tu je status Mazureka, v ktorom vyjadril svoj obdiv k Hitlerovi, jednému z najväčších zličincov v histórii ľudstva, ktorí chcel nechať vyvraždiť všetkých Slovanov, teda aj všetkých Slovákov! A Mazurek obdivuje tohto zločinca Hitlera!

Takto vyjadril Mazurek svoj obdiv k Hitlerovi. Zdroj: Mazurekov Facebook

Mazurek obdivuje Hitlera, ktorý chcel nechať zavraždiť všetkých Slovákov, a tento istý Mazurek zároveň kandiduje za poslanca Národnej rady Slovenskej republiky. Dúfam, že nikto príčetný nevolil tohto Mazureka a dúfam, že tento Mazurek raz a navždy vypadne z Národnej rady Slovenskej republiky.

Ďalší člen vedenia hnutia Republiky Ďurica hajluje na koncertoch, ktoré organizuje po Slovensku. Dúfam, že nikto príčetný nevolil tohto Ďuricu a dúfam, že tento Ďurica raz a navždy vypadne z Národnej rady Slovenskej republiky.

Predseda hnutia Republika Uhrík podporoval bombardovanie Juhoslávie, popieral holokaust a vymyslel tie šeky na sumu 1488 EUR. Dúfam, že nikto príčetný nevolil tohto Uhríka dúfam, že tento Uhrík raz a navždy vypadne z Národnej rady Slovenskej republiky.

Ďalší člen vedenia hnutia Republika Suja slúžil masovému vrahovi Černákovi, ukradol 103 stavebných strojov z BBSK, dolámal kosti nevinnému človeku, ktorého potom zastrašoval a ten človek potom zo strachu o svoj život radšej stiahol trestné oznámenie a len kvôli tomu Suja neskončil vo väzení. Dúfam, že nikto príčetný nevolil tohto Suju a dúfam, že tento Suja raz a navždy vypadne z Národnej rady Slovenskej republiky.

Dúfam, že nikto príčetný nevolil toto hnutie Republika a dúfam, že toto hnutie Republika sa nikdy nedostane do Národnej rady Slovenskej republiky.

Úplatkárovi Pellegrinimu nevyšiel politický zločin, keď chcel naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získať amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý

01.03.2024

Pellegrini sa správa ako zločinec. Týmto Pellegriniho vyzývam, aby sa vzdal prezidentskej kandidatúry a postu predsedu NR SR (nižšie v tomto článku vysvetlím prečo). Pellegrini zneužil post predsedu NR SR na to, aby naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získal amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý. Pellegrini, ako [...]

Vojnový štváč Pellegrini Ukrajine dnes prisľúbil zvýšenú produkciu munície na Slovensku pre Ukrajinu

29.02.2024

Vojnový štváč Pellegrini už počas Matovičových, Hegerových a Ódorových vlád podporoval odovzdanie zbraní, munície, vojenskej techniky, systému S-300 a stíhacích lietadiel MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu. Pellegrini je úplne rovnaký vojnový štváč ako Matovič, Heger, Naď a Ódor. Vojnový štváč Pellegrini nazýva ukrajinského prezidenta Zelenského svojim vzorom, ktorý [...]

Pellegrini urážal a ponižoval tých voličov, vďaka ktorým dosiahol na takú politickú kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo

27.02.2024

Pellegrini je pre mňa absolútne nevoliteľný politik a ja osobne si z politického hľadiska želám, aby sa nedostal do druhého kola prezidentských volieb. Pellegrini je pre mňa kvôli jeho pokrytectvu, pretvárke, klamstvám absolútne nevoliteľným politikom, a nikdy a za žiadnych okolností, by som ho v žiadnych voľbách nevolil. Z politického hľadiska by som Pellegriniho nazval [...]

Izrael Palestína Hamas Vojna humanitárna pomoc

Americké lietadlá zhodili humanitárnu pomoc pre civilistov v Gaze

02.03.2024 18:06

Do palestínskej enklávy bolo zhodených 66 balíkov, ktoré obsahovali 38 000 dávok potravinovej pomoci.

matovič, šipoš, jakab, heger

Hnutie Slovensko si zvolilo členov predsedníctva. Matovič predstavil aj lídra kandidátky do eurovolieb

02.03.2024 17:08

Podľa Matoviča hrozí, že extrémisti získajú taký silný mandát v rámci europarlamentu, že to môže zakývať piliermi EÚ.

hokej slovensko MS 2023

Prieskum SANEP: Majú ísť hokejisti z KHL na majstrovstvá sveta v Česku?

02.03.2024 17:00

Agentúra SANEP sa spýtala ľudí, či by súhlasili s účasťou slovenských hokejistov z KHL na MS v Česku a či by sa tam mali objaviť aj ruskí a bieloruskí hráči.

OLY Paris Games Olympic Village Inauguration

Čo si číta Macron o sebe? Zamedziť má hanbe s granátmi a Zelenského si Francúzi za prezidenta nezvolili

02.03.2024 17:00

Súčasná francúzska výroba granátov kalibru 155 mm dosahuje ročne 20-tisíc kusov, čo postačuje ukrajinským vojakom len na štyri dni bojov.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 91
Celková čítanosť: 929488x
Priemerná čítanosť článkov: 10214x

Autor blogu

Kategórie