Založ si blog

Republika ukradla stranu Marčekovi. Nevoľte ich. Prečo by mal niekto voliť zlodejov strán?

Hnutie Republika vzniklo premenovaním strany Hlas ľudu, ktorej predsedom bol Peter Marček.

Peter Marček dal Uhríkovi jeho stranu Hlas ľudu (Uhrík to potom premenoval na hnutie Republika), za prísľub, že Marček dostane číslo 7 na kandidátke do parlamentných volieb.

Ale Uhrík Marčeka sprosto podviedol, nedal mu žiadne miesto na kandidátke a nechal ho zo strany vylúčiť.

To čo urobil Uhrík Marčekovi bol prachsprostý, primitívny podvod, bola to doslova krádež strany. Uhrík doslova Marčekovi podvodom ukradol stranu.

Republika ukradla stranu Marčekovi. Nevoľte ich. Prečo by mal niekto voliť zlodejov strán? Prečo by mal niekto voliť stranu, ktorá bola takto prachsprosto, podvodom ukradnutá?

Tu si môžete pozrieť krátky zostrih z rozhovoru, v ktorom Marček vysvetľuje ako mu Uhrík podvodom ukradol stranu:

Mne osobne je z toho až zle od žalúdka, keď si predstavím čo Uhrík spravil Marčekovi.

Predstavte si Marčeka, ktorý mal stranu, ktorej bol predsedom a o ktorej fungovanie sa roky staral, a potom za ním prišiel Uhrík a požiadal ho aby mu stranu dal za prísľub, že za to dostane číslo 7 na kandidátke do parlamentných volieb. A dôverčivý Marček v dobrej viere tú stranu Uhríkovi dal.

A Uhrík potom Marčeka sprosto podviedol a stranu mu podvodom sprosto doslova ukradol.

A teraz si tento Uhrík, tento zlodej Marčekovej strany, dovolí niekoho žiadať, aby ho vo voľbách volil? Kto si vlastne myslí tento Uhrík, že on je? Prečo by mal niekto voliť stranu, ktorá bola takto prachsprosto, podvodom ukradnutá?


Tento Uhrík niekoho žiada, aby ho volil? Tento Uhrík, ktorý Marčekovi, od ktorého dostal stranu, ani len nedovolil, aby za tú stranu, ktorú od neho dostal, kandidoval zo 7. miesta (čo bola vlastne podmienka dohody na základe, ktorej Marček svoju stranu Uhríkovi dal).

A Uhrík Marčeka sprosto podviedol a to 7. miesto mu na kandidátke nedal a namiesto toho ho zo strany vylúčil.

Uhrík Marčeka podviedol, ukradol mu stranu a potom Marčeka vylúčil z tej strany, ktorú Marčekovi predtým ukradol. Uhrik v podstate vylúčil Marčeka z Marčekovej strany, ktorú Marčekovi predtým ukradol.

A teraz si tento Uhrík, tento zlodej Marčekovej strany dovolí niekoho žiadať, aby ho vo voľbách ešte volil, on tento Uhrik, ktorý znemožnil Marčekovi uchádzať sa o priazeň voličov, o post poslanca NR SR aspoň z toho dohodou prisľubeného 7. miesta na kandidátke, si teraz dovolí ešte niekoho žiadať, aby ho volil?

Marčekovi podvodom znemožnil uchádzať sa o priazeň voličov a on zlodej strán Uhrík, si ešte suverenne dovolí niekoho žiadať, aby ho volil?

Uhrík Marčekovi niečo podvodom a krádežou znemožní, a potom si o to dovolí žiadať iných, čo on sám podvodom znemožnil Marčekovi.

Kto si myslí, tento Uhrík, že on vlastne je, keď si po tomto podvode a krádeži strany, ešte dovolí niekoho žiadať aby ho volil!?

Republika ukradla stranu Marčekovi. Nevoľte ich. Prečo by mal niekto voliť zlodejov strán? Prečo by mal niekto voliť stranu, ktorá bola takto prachsprosto, podvodom ukradnutá?

Nevoľte tú stranu (hnutie) Republika. Nevoľte ich. Nevoľte tých zlodejov strán.

Ak zvažujete voliť to hnutie Republika, tak namiesto nich radšej voľte, ktorúkoľvek inú národno-vlasteneckú stranu. Ale v žiadnom prípade, by som nikomu neodporúčal voliť to hnutie Republika, tých zlodejov strán.

Republika ukradla stranu Marčekovi. Nevoľte ich. Prečo by mal niekto voliť zlodejov strán?

Marček o tom ako mu Republika ukradla stranu obsiahle hovoril v rozhovore s novinárom M. Daňom.

Tu je z toho rozhovoru prepis najzásadnejšich vyjadrení P. Marčeka o hnutí Republika a o tom ako mu ukradli stranu:

P. Marček v danom rozhovore povedal aj toto:

 • “ Čo mi najviac vadí je, že to ako oklamali Kotlebu, tak ako oklamali mňa, tak oklamú celé Slovensko,“ vyjadril sa P. Marček.
 • “ To 1488, to číslo, tak to vymyslel Milan Uhrík ako riaditeľ úradu,“ vyjadril sa P. Marček.
 • “ Oni ma tam vôbec nechceli, oni ma len elegantným spôsobom (podvodom) pripravili o stranu, a elegantným spôsobom (podvodom) sa ma zbavili,“ vyjadril sa P. Marček.
 • „Oni hodili sekeru do chrbta ĽSNS a Marianovi Kotlebovi, doslovne ho zradili, a opustili jeho rady potom ako sa dostali do Národnej rady, ale podľa mňa to je partia, ktorá to už mala dávno dopredu naprogramované a naplánované, dostať sa do vnútra a to rozložiť,“ vyjadril sa P. Marček.
 • „Keď sme sa dohodli na určitých princípoch, že budem mať na kandidátnej listine číslo 7, tak to nedodržali. Vlastne ma okradli o stranu,“ vyjadril sa P. Marček.
 • „Prvý šok pre mňa bol, vtedy keď som ako štatutár prepísal stranu na Milana Uhríka, tak na prvom predsedníctve, mi Mazurek povedal, že oni si neželajú, aby som chodil klásť vence na Slavín a k pamätníku SNP,“ vyjadril sa P. Marček.
 • „Ďurica má na pravej nohe hákový kríž vytetovaný, Suja s bratom v kúpeľoch hajlovali,“ vyjadril sa P. Marček.
 • „V Republike je bývalý zástupca šéfa VOSKY (P. Pukan), vojenského spravodajstva, takisto Ďurica je spolupracovník so SIS-kou, s VOS-kou je Suja, potom sú tam ďalší dvaja pracovníci tajných služieb. Však aj médiá písali o tom, že tam je aj šéf vyšetrovateľ z NAKA, ktorý vyšetroval Gorilu (J. Rejda), je to ten, ktorý spolupracoval s pánom špeciálnym prokurátorom Lipšicom. A Republika je čo potom. Strana SIS-károv, VOS-károv a tajných agentov, vyjadril sa P. Marček.
 • „To nech radšej si ľudia vyberú akúkoľvek inú pronárodnú stranu, proste ktokoľvek iný, len nie Republika, lebo však aký je problém, keď si ľudia otvoria oči a nezavolia to zlo, už sme sa raz na to zlo nachytali, keď ľudia, keď slovenský národ volil OĽaNO a to len za to, že jeden psychopat, šašek prišiel do Francúzska k vile a povedal, to Počiatek, to je zlodej, a nakoniec sa zistilo, že to vôbec nebola pravda,“ vyjadril sa P. Marček.
 • „Ja som sa už potom stretol zopár krát s Marianom Kotlebom, však ten človek je neporovnateľne slušnejší a lepší a má úprimnejší vzťah k tomu. Však to čo mi Marian povedal, a ja mu naprosto verím, lebo mi to potvrdili aj ďalší chlapci z ĽSNS, že to 1488, to číslo, tak to vymyslel Milan Uhrík ako riaditeľ úradu, a Milan Uhrík zbabelec, ani slovo nepovedal, a nechal to celé na Mariana Kotlebu, ktorého odsúdili za tieto čísla 1488, lebo bol štatutár a predseda strany. Uhrík ho nahovoril, Kotleba to rozdal tie peniaze, neuvedomujúc si čo to spôsobí, na to tam mal riaditeľa (Uhríka), aby toto pripravoval, ale ten Uhrík nemal ani toľko charakteru v sebe, že by povedal, že viete čo, Marian Kotleba to nenapísal, nevymyslel, ja som to vymyslel. To neurobil. A ešte mu potom aj vrazil dýku do chrbta. A dnes sa bude tváriť jako jeden anjelik so svätou tvárou a svätožiarou nad hlavou. Tak tento človek opäť chce oklamať národ a ja preto výrazne prosím ľudí, aby sa zamysleli, aby si dobre rozmysleli koho budú voliť. Hovorím každého len nie ich,“ vyjadril sa P. Marček.
 • „Títo páni ešte budú mať problém, aby zdôvodnili odkiaľ zobrali také peniaze na bilboardy počas už troch rokov,“ vyjadril sa P. Marček.
 • „Ešte jedna vec je veľmi zaujímavá, že ja keď hovorím o tom, že čo všetko Republika urobila, akí sú to špinavci, chrapúni, farizeji, tak Republika mlčí, to je zaujímavé, ja keby ma niekto takto osočil a bol, by som si vedomý toho, že toto je nepravda alebo klamstvo, tak sa idem biť, vybavím si to s nimi a reagujem. Oni nereagujú. Nereagujú ani na výzvu, aby išiel so mnou Uhrík do duelu, nech ide, keď sa nebojí,“ vyjadril sa P. Marček.

Celý tento rozhovor si môžete pozrieť tu:

Viac o hnutí Republika si môžete prečítať aj tu:

Úplatkárovi Pellegrinimu nevyšiel politický zločin, keď chcel naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získať amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý

01.03.2024

Pellegrini sa správa ako zločinec. Týmto Pellegriniho vyzývam, aby sa vzdal prezidentskej kandidatúry a postu predsedu NR SR (nižšie v tomto článku vysvetlím prečo). Pellegrini zneužil post predsedu NR SR na to, aby naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získal amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý. Pellegrini, ako [...]

Vojnový štváč Pellegrini Ukrajine dnes prisľúbil zvýšenú produkciu munície na Slovensku pre Ukrajinu

29.02.2024

Vojnový štváč Pellegrini už počas Matovičových, Hegerových a Ódorových vlád podporoval odovzdanie zbraní, munície, vojenskej techniky, systému S-300 a stíhacích lietadiel MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu. Pellegrini je úplne rovnaký vojnový štváč ako Matovič, Heger, Naď a Ódor. Vojnový štváč Pellegrini nazýva ukrajinského prezidenta Zelenského svojim vzorom, ktorý [...]

Pellegrini urážal a ponižoval tých voličov, vďaka ktorým dosiahol na takú politickú kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo

27.02.2024

Pellegrini je pre mňa absolútne nevoliteľný politik a ja osobne si z politického hľadiska želám, aby sa nedostal do druhého kola prezidentských volieb. Pellegrini je pre mňa kvôli jeho pokrytectvu, pretvárke, klamstvám absolútne nevoliteľným politikom, a nikdy a za žiadnych okolností, by som ho v žiadnych voľbách nevolil. Z politického hľadiska by som Pellegriniho nazval [...]

huliak, hojsík

Huliak kritizoval sudcov Ústavného súdu. Hojsík je z jeho výrokov zhrozený

02.03.2024 14:48

Prezidentka Čaputová podľa poslanca Huliaka súhlasí s novelou Trestného zákona, a preto ju podpísala.

Andrej Danko, semafor

Kontrola v súvislosti s nehodou Andreja Danka preukázala určité pochybenia, potvrdil rezort vnútra

02.03.2024 14:23

Podľa medializovaných informácií malo dôjsť k potrestaniu radových policajtov.

lavrov, blanár

Blanár rokoval s Lavrovom. Stretli sa na diplomatickom fóre v Turecku

02.03.2024 13:20

Slovenské ministerstvo zahraničia o stretnutí Blanára so šéfom ruskej diplomacie Lavrovom neinformuje.

školáci, ZŠ Nitra, Skalka

Prežijú lanovkári a vlekári zimné „horúčavy“? Niektorí sú optimisti, iní zúfajú

02.03.2024 12:00

Aj v týchto dňoch sa niekde nájdu nadšenci, ktorí využívajú posledné zvyšky snehu – hoc aj roztečeného či zmiešaného s blatom.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 91
Celková čítanosť: 929418x
Priemerná čítanosť článkov: 10213x

Autor blogu

Kategórie