Založ si blog

Koho odporúčam voliť? Nevoľte na základe sfalšovaných, zmanipulovaných prieskumov voličských preferencií. Nenechajte sa podviesť a zmanipulovať tými sfalšovanými, zmanipulovanými prieskumami. Rozhodnite sa podľa seba, podľa toho, politiku ktorej strany považujete pre seba za najbližšiu

Nenapíšem tu jednu stranu, ale viacero strán, ktoré odporúčam voliť, každý ak chce nech sa rozhodne pre ktorúkoľvek z týchto strán, ktorej politiku považuje pre seba za najbližšiu.

Samozrejme každý nech sa rozhodne podľa seba a volí, podľa toho ako chce.

Ale ja v tomto článku tu napíšem strany, ktorá ja odporúčam voliť, mám právo napísať koho odporúčam voliť, tak ako má toto právo každý občan, ktorý chce napísať koho odporúča voliť.

Je moje demokratické právo tu napísať moje odporúčania. A kto ma chce kritizovať, že som si tu dovolil napísať koho odporúčam voliť, tak nevie o čom je demokracia.

Však nech si každý, kto ma za toto kritizuje, tiež založí blog a nech tu tiež sám napíše koho odporúča voliť.

Ja určite nebudem nikomu brať jeho demokratické právo, aby tu napísal koho odporúča voliť v nasledujúcich voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky.

Koho teda v nasledujúcich parlamentných voľbách odporúčam voliť?

  • Ak chcete voliť ľavicovo-vlasteneckú stranu, tak voľte stranu SMER.
  • Ak chcete voliť národno-vlasteneckú stranu, tak voľte niektorú z 5 národno-vlasteneckých strán ktoré kandidujú, okrem hnutia Republika. Prečo neodporúčam voliť hnutie Republika som písal v mojich predchádzajúcich blogoch.

Toto sú moje odporúčania koho voliť v nasledujúcich parlamentných voľbách, každý nech sa rozhodne pre ktorúkoľvek z tých strán, ktorej politiku považuje pre seba za najbližšiu. Ja som tu napísal, ktoré strany odporúčam voliť ja.

Ďalšie zásadné odporúčanie, ktoré by som chcel napísať všetkým voličom, bez ohľadu na to, ktorú zo strán chcú voliť je:

„Nikdy sa pri vašom rozhodovaní nerozhodujte podľa tých sfalšovaných, zmanipulovaných prieskumov voličských preferencií. Tie prieskumy voličských preferencií sú vymyslené, zmanipulované, upravené za účelom manipulácie verejnej mienky, a každý kto sa pri svojom rozhodovaní bude riadiť tými zmanipulovanýcmi prieskumami voličských preferencií sa nechal zmanipulovať, podviesť a ovplyvniť tými prieskumnými agentúrami, a teda im „sadol na lep“, a teda sa stal obeťou manipulácie verejnej mienky, obeťou sfalšovaných, zmanipulovaných prieskumov voličských preferencií. Ak sa rozhodnete podľa tých sfalšovaných prieskumov voličských preferencií, tak to už nebude vaše rozhodnutie, ale bude to rozhodnutie tých, ktorí vás zmanipulovali tými falošnými, zmanipulovanými prieskumami voličských preferencií, keďže ku vášmu rozhodnutiu vás v takom prípade dotlačili oni, ich zmanipulovanými prieskumami voličských preferencií.“

Odporúčam vám všetkým čo pôjdete voliť, aby ste sa rozhodovali podľa jednoduchého pravidla:

VOĽTE TAKÚ STRANU, KTOREJ POLITIKU POVAŽUJETE PRE SEBA ZA NAJBLIŽŠIU.

Každý nech sa rozhodne podľa seba (a nie podľa sfalšovaných, zmanipulovaných prieskumov voličských preferencií) a volí, podľa toho ako chce.

VOĽTE TAKÚ STRANU, KTOREJ POLITIKU POVAŽUJETE PRE SEBA ZA NAJBLIŽŠIU.

Tu sú moje spomínané predchádzajúce blogy, v ktorých som vysvetlil prečo neodporúčam voliť hnutie Republika:

Úplatkárovi Pellegrinimu nevyšiel politický zločin, keď chcel naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získať amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý

01.03.2024

Pellegrini sa správa ako zločinec. Týmto Pellegriniho vyzývam, aby sa vzdal prezidentskej kandidatúry a postu predsedu NR SR (nižšie v tomto článku vysvetlím prečo). Pellegrini zneužil post predsedu NR SR na to, aby naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získal amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý. Pellegrini, ako [...]

Vojnový štváč Pellegrini Ukrajine dnes prisľúbil zvýšenú produkciu munície na Slovensku pre Ukrajinu

29.02.2024

Vojnový štváč Pellegrini už počas Matovičových, Hegerových a Ódorových vlád podporoval odovzdanie zbraní, munície, vojenskej techniky, systému S-300 a stíhacích lietadiel MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu. Pellegrini je úplne rovnaký vojnový štváč ako Matovič, Heger, Naď a Ódor. Vojnový štváč Pellegrini nazýva ukrajinského prezidenta Zelenského svojim vzorom, ktorý [...]

Pellegrini urážal a ponižoval tých voličov, vďaka ktorým dosiahol na takú politickú kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo

27.02.2024

Pellegrini je pre mňa absolútne nevoliteľný politik a ja osobne si z politického hľadiska želám, aby sa nedostal do druhého kola prezidentských volieb. Pellegrini je pre mňa kvôli jeho pokrytectvu, pretvárke, klamstvám absolútne nevoliteľným politikom, a nikdy a za žiadnych okolností, by som ho v žiadnych voľbách nevolil. Z politického hľadiska by som Pellegriniho nazval [...]

Izrael Palestína Hamas Vojna humanitárna pomoc

Americké lietadlá zhodili humanitárnu pomoc pre civilistov v Gaze

02.03.2024 18:06

Do palestínskej enklávy bolo zhodených 66 balíkov, ktoré obsahovali 38 000 dávok potravinovej pomoci.

matovič, šipoš, jakab, heger

Hnutie Slovensko si zvolilo členov predsedníctva. Matovič predstavil aj lídra kandidátky do eurovolieb

02.03.2024 17:08

Podľa Matoviča hrozí, že extrémisti získajú taký silný mandát v rámci europarlamentu, že to môže zakývať piliermi EÚ.

hokej slovensko MS 2023

Prieskum SANEP: Majú ísť hokejisti z KHL na majstrovstvá sveta v Česku?

02.03.2024 17:00

Agentúra SANEP sa spýtala ľudí, či by súhlasili s účasťou slovenských hokejistov z KHL na MS v Česku a či by sa tam mali objaviť aj ruskí a bieloruskí hráči.

OLY Paris Games Olympic Village Inauguration

Čo si číta Macron o sebe? Zamedziť má hanbe s granátmi a Zelenského si Francúzi za prezidenta nezvolili

02.03.2024 17:00

Súčasná francúzska výroba granátov kalibru 155 mm dosahuje ročne 20-tisíc kusov, čo postačuje ukrajinským vojakom len na štyri dni bojov.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 91
Celková čítanosť: 929488x
Priemerná čítanosť článkov: 10214x

Autor blogu

Kategórie