Založ si blog

Za HLASOM sú progresivistickí politici ako Baťo, Drucker, Zala, Kmec…

HLAS je prakticky to isté čo Progresívne Slovensko. Nereba zabúdať, že HLAS sa pred voľbami zlúčil s progresivisticko-liberálnou stranou Dobrá voľba, za ktorou v prvom rade stojí dvojica extrémne progresivisticko-liberálnych politikov Drucker a Baťo.

Baťo bol tým, kto za Dobrú voľbu viedol rozhovory o zlúčení s HLASOM. Treba pripomenúť, že Baťo predtým za Dobrú voľbu viedol rozhovory o zlúčení s Dzurindom a jeho stranou Modrí, ale nedohodli sa, a tak sa Baťo po Dzurindovi obrátil na Pellegriniho a HLAS a s tými sa už dohodol.

A je to práve strana Dobrá voľba, ktorá v prvom rade zabezpečuje financovanie predvolebnej kampane HLASU! Netreba zabúdať, že strana Dobrá voľba získala od štátu ca. 2 milióny EUR za výsledky v parlamentných voľbách v roku 2020 a takmer celé tieto 2 milióny EUR po zlučení s HLASOM vniesla do rozpočtu strany HLAS.

Teda sa dá povedať, že hlavnỳm sponzorom strany HLAS je strana Dobrá voľba, za ktorou v prvom rade stojí dvojica Drucker a Baťo. Teda sa dá povedať, že hlavnými sponzormi strany HLAS sú v podstate Drucker a Baťo. A teda Drucker a Baťo majú v HLASE v podstate rovnaké postavenie ako Pellegrini. Dá sa povedať, že HLAS má dnes troch predsedov, jedného oficialneho (Pellegrini) a dvoch neoficiálnych (Drucker a Baťo).

Pripomeňme si kto je Baťo.

Baťo je jeden z najextrémnejších progresivisticko-liberálnych politikov na Slovensku. Baťo a Drucker sú tie typy politikov, ktorí nikdy nedovolia, aby HLAS spolupracoval so SMEROM a národno-vlasteneckými stranami. Drucker a Baťo dovolia HLASU vstúpiť len do progresivisticko-liberálnej koalície s PS. A Drucker a Baťo majú v HLASE v podstate rozhodujúce slovo, minimálne na úrovni Pellegriniho, keďže sú to práve Drucker a Baťo, ktorí cez stranu Dobrá voľba v podstate financujú predvolebnú kampaň HLASU.

  • Baťo bol poradcom a hovorcom Kisku.
  • Pracoval ako komentátor liberalneho Denníka Sme, bol šefredakrorom liberalneho Denníka Trend.
  • Bol poradcom a hovorcom Radičovej.
  • Bol členom strany SPOLU a poradcom Beblavého, ktorý v roku 2020 kandidoval v parlamentných voľbách pod číslo 2. na kandidátke

A teraz tento R. Baťo má v HLASE v podstate rovnaké slovo ako Pellegrini.

Toto sú ďalšie jednoznačné dôkazy, že HLAS je vo svojej podstate to isté čo PS.

Treba si jednoznačne povedať, že každý voličský hlas odovzdaný pre progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, je voličským hlasom pre progresivisticko-liberálnu koalíciu (prípadnú vládu) PS-HLAS-SaS, čo je proti záujmom nás, ktorí si želáme aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda.

Mnohé Pellegriniho vyjadrena jednoznačne svedčia o tom, že cieľom Pellegriniho a strany HLAS je po voľbách zložiť progresivisticko-liberálnu vládu, ktorej základ by tvorili strany HLAS, PS a SaS. Jednoznačne o tom svedčia napríklad aj tieto Pellegriniho vyjadrenia:

  • „Moja preferencia je, a hovorím to vlastne od začiatku Hlasu – pre upokojenie spoločnosti, ktorá je rozdelená na dva znepriatelené tábory, by bolo najlepším riešením, keby vznikla vláda takého zmierenia, to znamená, že by to bol mix strán, napríklad Hlasu a niekoho zo súčasnej koalície, alebo nejaký budúci tvar, ako keď sa to len takto vymení,“ vyhlásil Pellegrini.
  • „Chcem vás uistiť, a aj všetkých občanov, že ukončenie tohto volebného obdobia neznamená, že sa automaticky má k moci vrátiť bývalá vládna koalícia. To je len finta, ktorú ste si vymysleli a ktorou argumentujete a hovoríte ľuďom: ‚prepáčte nám všetko, ale len, prosím vás, nás držte, lebo sa vráti Fico s Pellegrinim‘,“ vyhlásil Pellegrini (HLAS).
  • „Nemaľujte tak falošný obraz, že sa vráti stará garnitúra. Práve naopak, po voľbách bude musieť vzniknúť nejaká kombinácia niektorých strán z vládnej koalície a opozície, aby sa tá spoločnosť konečne zmierila,“ doplnil Pellegrini (HLAS).
  • „Nemyslím si, že Robert Fico ešte môže Slovensku ponúknuť nejakú nádej a víziu pre 21. storočie, už si nemyslím, že Robert Fico je prínos pre budúcnosť Slovenska, pre mňa to je už človek minulosti, ktorý už víziu Slovenska ťažko bude predstavovať. Platí, že si neviem predstaviť sedieť v jednej vláde s Robertom Ficom, a toto nemienime v Hlase nijakým spôsobom meniť. Ja si to neviem predstaviť, a to by ani nefungovalo. Takže sedieť takto ako s vami na rokovaní vlády spolu s ním, on so mnou alebo ja s ním, ja si to neviem predstaviť“, vyhlásil Pellegrini (HLAS).

Samotný Pellegrini (HLAS) sa dokonca ešte aj pred pár dňami vyjadril pre médiá, že sa mu páči program strany PS, a že strana PS to podľa neho myslí zo Slovenskom dobre, a že si vie s nimi predstaviť spoluprácu vo vláde, čiže v podstate jednoznačne naznačil, že keby mal tú možnosť, tak by zložil progresivisticko-liberálnu vládu, ktorej základ by tvorili strany HLAS a PS.

Toto je další jednoznačný dôkaz o tom, že Pellegrini je progresivisticko-liberálny politik a že strana HLAS je progresivisticko-liberálna strana, ktorá chce po nasledujúcich parlamentných voľbách zložiť progresivisticko-liberálnu vládu HLAS-PS-SaS s podporou pravicových strán.

Ak chcete po nasledujúcich voľbách národno-vlasteneckú vládu a zvažujete, že by ste volili stranu HLAS, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS a namiesto strany HLAS voľte stranu SMER alebo niektorú z národno-vlasteneckých strán.

Ďalšie informácie o Pellegrinimu a strane HLAS si môžete prečítať aj tu:

Úplatkárovi Pellegrinimu nevyšiel politický zločin, keď chcel naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získať amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý

01.03.2024

Pellegrini sa správa ako zločinec. Týmto Pellegriniho vyzývam, aby sa vzdal prezidentskej kandidatúry a postu predsedu NR SR (nižšie v tomto článku vysvetlím prečo). Pellegrini zneužil post predsedu NR SR na to, aby naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získal amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý. Pellegrini, ako [...]

Vojnový štváč Pellegrini Ukrajine dnes prisľúbil zvýšenú produkciu munície na Slovensku pre Ukrajinu

29.02.2024

Vojnový štváč Pellegrini už počas Matovičových, Hegerových a Ódorových vlád podporoval odovzdanie zbraní, munície, vojenskej techniky, systému S-300 a stíhacích lietadiel MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu. Pellegrini je úplne rovnaký vojnový štváč ako Matovič, Heger, Naď a Ódor. Vojnový štváč Pellegrini nazýva ukrajinského prezidenta Zelenského svojim vzorom, ktorý [...]

Pellegrini urážal a ponižoval tých voličov, vďaka ktorým dosiahol na takú politickú kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo

27.02.2024

Pellegrini je pre mňa absolútne nevoliteľný politik a ja osobne si z politického hľadiska želám, aby sa nedostal do druhého kola prezidentských volieb. Pellegrini je pre mňa kvôli jeho pokrytectvu, pretvárke, klamstvám absolútne nevoliteľným politikom, a nikdy a za žiadnych okolností, by som ho v žiadnych voľbách nevolil. Z politického hľadiska by som Pellegriniho nazval [...]

hokej slovensko MS 2023

Prieskum SANEP: Majú ísť hokejisti z KHL na majstrovstvá sveta v Česku?

02.03.2024 17:00

Agentúra SANEP sa spýtala ľudí, či by súhlasili s účasťou slovenských hokejistov z KHL na MS v Česku a či by sa tam mali objaviť aj ruskí a bieloruskí hráči.

súd, exekútor, paragraf

Ústavný právnik Ľaľík: Ústavný súd porušil princíp ústavnej spolupráce

02.03.2024 16:15

Ústavný súd opakovane porušil princíp vzájomného rešpektovania sa a spolupráce orgánov verejnej moci, píše profesor Tomáš Ľalík z Právnickej fakulty UK v Bratislave.

huliak, hojsík

Huliak kritizoval sudcov Ústavného súdu. Hojsík je z jeho výrokov zhrozený

02.03.2024 14:48

Prezidentka Čaputová podľa poslanca Huliaka súhlasí s novelou Trestného zákona, a preto ju podpísala.

Andrej Danko, semafor

Kontrola v súvislosti s nehodou Andreja Danka preukázala určité pochybenia, potvrdil rezort vnútra

02.03.2024 14:23

Podľa medializovaných informácií malo dôjsť k potrestaniu radových policajtov.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 91
Celková čítanosť: 929448x
Priemerná čítanosť článkov: 10214x

Autor blogu

Kategórie