Založ si blog

Kľúčom je nevoliť HLAS. Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS

Z môjho osobného pohľadu budú nasledujúce parlamentné voľby hlavne o tom, či po nich na Slovensku vznikne národno-vlastenecká vláda alebo progresivisticko-liberálna vláda.

Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS.

Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak kľúčom je nevoliť stranu HLAS.

Ale ak chcete progresivisticko-liberálna vládu, tak v tom prípade voľte stranu HLAS.

Každý nech sa rozhodne podľa toho čo chce, či národno-vlasteneckú vládu alebo progresivisticko-liberálnu vládu.

Ja osobne chcem, aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda.

Vysvetlím, že prečo ak chcete, aby vznikla na Slovensku národno-vlastenecká je kľúčom nevoliť stranu HLAS.

Je to preto, že HLAS je jediná z progresivisticko-liberálnych strán, ktorá dokáže podviesť národno-vlasteneckých voličov a presvedčiť ich, aby volili ich progresivisticko-liberálnu stranu HLAS.

Čiže HLAS takto prevedie voličské hlasy národno-vlasteneckých voličov do progresivisticko-liberálneho politického tábora.

Čiže HLAS nielenže urobí mínus v národno-vlasteneckom politickom tábore ale urobí aj plus v progresivisticko-liberálnom politickom tábore.

Čiže každý voličský hlas národno-vlasteneckých voličov odovzdaný strane HLAS znamená v podstate +2 hlasy pre progresivisticko-liberálny politický tábor oproti národno-vlasteneckému táboru (jednoduchá matematika, – 1 pre národno-vlastenecký politický tábor, + 1 pre progresivisticko-liberálny politický tábor, v sumáre +2 pre progresivisticko-liberálny politický tábor oproti národno-vlasteneckemu politickému táboru).

Kľúčom je nevoliť HLAS. Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS.

Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, a čo i len zvažujete, že by ste volili tú progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, tak v žiadnom prípade nevoľte tú progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, a namiesto toho HLASU radšej voľte stranu SMER alebo niektorú z národno-vlasteneckých politických strán.

Okrem SMERU tam kqndiduje minimálne 5 ďalších národno-vlasteneckých strán, ak teda namiesto HLASU nechcete voliť SMER, tak voľte, ktorúkoľvek z týchto ďalších 5 národno-vlasteneckých strán, ale v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS, radšej ako HLAS voľte ktorúkoľvek národno-vlasteneckú stranu, aj v prípade, že by váš voličský hlas mal prepadnúť, lebo radšej nech ten váš voličský hlas prepadne ako by mal skončiť v progresivisticko-liberálnej strane HLAS, ktorá by potom ten voličský hlas vniesla do progresivisticko-liberálneho politického tábora (je to jednoduchá matematika, keď ten voličský hlas prepadne, bude to síce – 1 pre národno-vlastenecký politický tábor, ale aspoň to nebude + 1 pre progresivisticko-liberálny politický tábor, kde patrí aj HLAS, preto je lepšie keď voličský hlas radšej prepadne, ako by ho mala dostať strana HLAS, samozrejme oveľa lepšie, by bolo keby všetky voličské hlasy tých čo zvažujú voliť HLAS dostala napríklad strana SMER alebo tie národno-vlastenecké strany, ktoré sa dostanú do parlamentu, ale aj tak platí, že radšej nech ten voličský hlas prepadne ako by ho mala dostať tá progresivisticko-liberálna strana HLAS).

Treba si jednoznačne povedať, že každý voličský hlas odovzdaný pre progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, je voličským hlasom pre progresivisticko-liberálnu koalíciu (prípadnú vládu) PS-HLAS-SaS, čo je proti záujmom nás, ktorí si želáme aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda.

Mnohé Pellegriniho vyjadrena jednoznačne svedčia o tom, že cieľom Pellegriniho a strany HLAS je po voľbách zložiť progresivisticko-liberálnu vládu, ktorej základ by tvorili strany HLAS, PS a SaS. Jednoznačne o tom svedčia napríklad aj tieto Pellegriniho vyjadrenia:

  • „Moja preferencia je, a hovorím to vlastne od začiatku Hlasu – pre upokojenie spoločnosti, ktorá je rozdelená na dva znepriatelené tábory, by bolo najlepším riešením, keby vznikla vláda takého zmierenia, to znamená, že by to bol mix strán, napríklad Hlasu a niekoho zo súčasnej koalície, alebo nejaký budúci tvar, ako keď sa to len takto vymení,“ vyhlásil Pellegrini.
  • „Chcem vás uistiť, a aj všetkých občanov, že ukončenie tohto volebného obdobia neznamená, že sa automaticky má k moci vrátiť bývalá vládna koalícia. To je len finta, ktorú ste si vymysleli a ktorou argumentujete a hovoríte ľuďom: ‚prepáčte nám všetko, ale len, prosím vás, nás držte, lebo sa vráti Fico s Pellegrinim‘,“ vyhlásil Pellegrini (HLAS).
  • „Nemaľujte tak falošný obraz, že sa vráti stará garnitúra. Práve naopak, po voľbách bude musieť vzniknúť nejaká kombinácia niektorých strán z vládnej koalície a opozície, aby sa tá spoločnosť konečne zmierila,“ doplnil Pellegrini (HLAS).
  • „Nemyslím si, že Robert Fico ešte môže Slovensku ponúknuť nejakú nádej a víziu pre 21. storočie, už si nemyslím, že Robert Fico je prínos pre budúcnosť Slovenska, pre mňa to je už človek minulosti, ktorý už víziu Slovenska ťažko bude predstavovať. Platí, že si neviem predstaviť sedieť v jednej vláde s Robertom Ficom, a toto nemienime v Hlase nijakým spôsobom meniť. Ja si to neviem predstaviť, a to by ani nefungovalo. Takže sedieť takto ako s vami na rokovaní vlády spolu s ním, on so mnou alebo ja s ním, ja si to neviem predstaviť“, vyhlásil Pellegrini (HLAS).

Ďalšie informácie o Pellegrinimu a strane HLAS si môžete prečítať aj tu:

Zelensky bol obvinený z vlastizrady, po tom čo jeho blízky spolupracovník Arakhamia médiám povedal, že vojna na Ukrajine mohla skončiť na jar 2022, ak by Ukrajina vtedy súhlasila s neutralitou

28.11.2023

Generálnej prokuratúre Ukrajiny a Štátnemu úradu pre vyšetrovanie Ukrajiny bolo zaslané obvinenie z vlastizrady proti ukrajinskému prezidentovi Zelenskému a vrchnému veliteľovi ozbrojených síl Ukrajiny Zalužnému. Dôvodom boli odhalenia Davida Arakhamiu v rozhovore pre televízny kanál „1 + 1“. Na základe tohto rozhovoru s D. Arakhamiom z 24. novembra bolo odhalené, že [...]

Zelensky si kúpil luxusné jachty za 75 miliónov dolárov

27.11.2023

Uprostred vojny na Ukrajine podnietil Zelensky celosvetové pobúrenie. Zelensky a jeho priateľa si kúpili luxusné jachty za 75 miliónov dolárov. Zelensky, ktorý neustále žobre o západnú podporu, rozpútal obrovský škandál, ktorý vrhá dlhý tieň korupčného podozrenia na ukrajinské politické vedenie. Zelensky je zapletený do škandálu s nákupom dvoch luxusných jácht [...]

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže Pellegrini okamžite zabudnúť!

10.11.2023

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže táto liberálna onuca Pellegrini okamžite zabudnúť! Som presvedčený, že minimálne 95% národno-vlasteneckých voličov odmietne voliť hentú liberálnu onucu Pellegriniho!!! Pellegrini pred nejakým časom svorne s eštebákom a na Vlčanovej zlodejine participujúcom (išlo o Vlčanov [...]

Štefan Kuffa

Kuffa končí na ministerstve kultúry. Nové miesto by mal nájsť u Tarabu

29.11.2023 12:04

Štefan Kuffa sa dostal do sporu s ministerkou Šimkovičovou potom, ako chcel intronizovať Krista za kráľa Slovenska.

POČASIE: Sneženie v Starom Smokovci

Arktický vzduch priniesol ochladenie, v obci Novoť klesla teplota na mínus 14 stupňov Celzia

29.11.2023 11:37

Mrazivá bude aj nasledujúca noc, keď sa miestami, najmä v lokalitách so snehovou pokrývkou, ochladí pod mínus desať stupňov.

igor matovič

Hnutie Slovensko bude mať snem 10. decembra. Matovičovi končí mandát predsedu

29.11.2023 11:04

Člen predsedníctva hnutia Michal Šipoš ozrejmil, že kandidovať za predsedu môže ktorýkoľvek člen, no on nemá ambíciu uchádzať sa o predsednícku stoličku.

Severná Kórea / KĽDR /

Šok v KĽDR, krajina hovorí o nesúhlasných prejavoch vo voľbách. Prvýkrát po vyše polstoročí

29.11.2023 10:45

Severná Kórea sa v utorok zmienila o nesúhlasných hlasoch v nedávnych voľbách.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 730555x
Priemerná čítanosť článkov: 12596x

Autor blogu

Kategórie