Kľúčom je nevoliť HLAS. Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS

27. septembra 2023, pavolsokol, Nezaradené

Z môjho osobného pohľadu budú nasledujúce parlamentné voľby hlavne o tom, či po nich na Slovensku vznikne národno-vlastenecká vláda alebo progresivisticko-liberálna vláda.

Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS.

Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak kľúčom je nevoliť stranu HLAS.

Ale ak chcete progresivisticko-liberálna vládu, tak v tom prípade voľte stranu HLAS.

Každý nech sa rozhodne podľa toho čo chce, či národno-vlasteneckú vládu alebo progresivisticko-liberálnu vládu.

Ja osobne chcem, aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda.

Vysvetlím, že prečo ak chcete, aby vznikla na Slovensku národno-vlastenecká je kľúčom nevoliť stranu HLAS.

Je to preto, že HLAS je jediná z progresivisticko-liberálnych strán, ktorá dokáže podviesť národno-vlasteneckých voličov a presvedčiť ich, aby volili ich progresivisticko-liberálnu stranu HLAS.

Čiže HLAS takto prevedie voličské hlasy národno-vlasteneckých voličov do progresivisticko-liberálneho politického tábora.

Čiže HLAS nielenže urobí mínus v národno-vlasteneckom politickom tábore ale urobí aj plus v progresivisticko-liberálnom politickom tábore.

Čiže každý voličský hlas národno-vlasteneckých voličov odovzdaný strane HLAS znamená v podstate +2 hlasy pre progresivisticko-liberálny politický tábor oproti národno-vlasteneckému táboru (jednoduchá matematika, – 1 pre národno-vlastenecký politický tábor, + 1 pre progresivisticko-liberálny politický tábor, v sumáre +2 pre progresivisticko-liberálny politický tábor oproti národno-vlasteneckemu politickému táboru).

Kľúčom je nevoliť HLAS. Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS.

Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, a čo i len zvažujete, že by ste volili tú progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, tak v žiadnom prípade nevoľte tú progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, a namiesto toho HLASU radšej voľte stranu SMER alebo niektorú z národno-vlasteneckých politických strán.

Okrem SMERU tam kqndiduje minimálne 5 ďalších národno-vlasteneckých strán, ak teda namiesto HLASU nechcete voliť SMER, tak voľte, ktorúkoľvek z týchto ďalších 5 národno-vlasteneckých strán, ale v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS, radšej ako HLAS voľte ktorúkoľvek národno-vlasteneckú stranu, aj v prípade, že by váš voličský hlas mal prepadnúť, lebo radšej nech ten váš voličský hlas prepadne ako by mal skončiť v progresivisticko-liberálnej strane HLAS, ktorá by potom ten voličský hlas vniesla do progresivisticko-liberálneho politického tábora (je to jednoduchá matematika, keď ten voličský hlas prepadne, bude to síce – 1 pre národno-vlastenecký politický tábor, ale aspoň to nebude + 1 pre progresivisticko-liberálny politický tábor, kde patrí aj HLAS, preto je lepšie keď voličský hlas radšej prepadne, ako by ho mala dostať strana HLAS, samozrejme oveľa lepšie, by bolo keby všetky voličské hlasy tých čo zvažujú voliť HLAS dostala napríklad strana SMER alebo tie národno-vlastenecké strany, ktoré sa dostanú do parlamentu, ale aj tak platí, že radšej nech ten voličský hlas prepadne ako by ho mala dostať tá progresivisticko-liberálna strana HLAS).

Treba si jednoznačne povedať, že každý voličský hlas odovzdaný pre progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, je voličským hlasom pre progresivisticko-liberálnu koalíciu (prípadnú vládu) PS-HLAS-SaS, čo je proti záujmom nás, ktorí si želáme aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda.

Mnohé Pellegriniho vyjadrena jednoznačne svedčia o tom, že cieľom Pellegriniho a strany HLAS je po voľbách zložiť progresivisticko-liberálnu vládu, ktorej základ by tvorili strany HLAS, PS a SaS. Jednoznačne o tom svedčia napríklad aj tieto Pellegriniho vyjadrenia:

Ďalšie informácie o Pellegrinimu a strane HLAS si môžete prečítať aj tu:

Pellegrini (HLAS) vylúčil spoluprácu so SMEROM, a vyhlasuje, že chce nejakú „vládu zmierenia“, ktorej základ by tvorili HLAS, PS a SaS

Pellegrini (HLAS) podporoval všetky Matovičove COVID opatrenia. Pellegrini tak ako Matovič podporuje zaťahovanie Slovenskej republiky do tej cudzej vojny na Ukrajine

HLAS a PS majú na 95 % rovnaké programy a po voľbách chcú spolu zložiť vládu