Založ si blog

Kľúčom je nevoliť HLAS. Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS

Z môjho osobného pohľadu budú nasledujúce parlamentné voľby hlavne o tom, či po nich na Slovensku vznikne národno-vlastenecká vláda alebo progresivisticko-liberálna vláda.

Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS.

Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak kľúčom je nevoliť stranu HLAS.

Ale ak chcete progresivisticko-liberálna vládu, tak v tom prípade voľte stranu HLAS.

Každý nech sa rozhodne podľa toho čo chce, či národno-vlasteneckú vládu alebo progresivisticko-liberálnu vládu.

Ja osobne chcem, aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda.

Vysvetlím, že prečo ak chcete, aby vznikla na Slovensku národno-vlastenecká je kľúčom nevoliť stranu HLAS.

Je to preto, že HLAS je jediná z progresivisticko-liberálnych strán, ktorá dokáže podviesť národno-vlasteneckých voličov a presvedčiť ich, aby volili ich progresivisticko-liberálnu stranu HLAS.

Čiže HLAS takto prevedie voličské hlasy národno-vlasteneckých voličov do progresivisticko-liberálneho politického tábora.

Čiže HLAS nielenže urobí mínus v národno-vlasteneckom politickom tábore ale urobí aj plus v progresivisticko-liberálnom politickom tábore.

Čiže každý voličský hlas národno-vlasteneckých voličov odovzdaný strane HLAS znamená v podstate +2 hlasy pre progresivisticko-liberálny politický tábor oproti národno-vlasteneckému táboru (jednoduchá matematika, – 1 pre národno-vlastenecký politický tábor, + 1 pre progresivisticko-liberálny politický tábor, v sumáre +2 pre progresivisticko-liberálny politický tábor oproti národno-vlasteneckemu politickému táboru).

Kľúčom je nevoliť HLAS. Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS.

Ak chcete národno-vlasteneckú vládu, a čo i len zvažujete, že by ste volili tú progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, tak v žiadnom prípade nevoľte tú progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, a namiesto toho HLASU radšej voľte stranu SMER alebo niektorú z národno-vlasteneckých politických strán.

Okrem SMERU tam kqndiduje minimálne 5 ďalších národno-vlasteneckých strán, ak teda namiesto HLASU nechcete voliť SMER, tak voľte, ktorúkoľvek z týchto ďalších 5 národno-vlasteneckých strán, ale v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS, radšej ako HLAS voľte ktorúkoľvek národno-vlasteneckú stranu, aj v prípade, že by váš voličský hlas mal prepadnúť, lebo radšej nech ten váš voličský hlas prepadne ako by mal skončiť v progresivisticko-liberálnej strane HLAS, ktorá by potom ten voličský hlas vniesla do progresivisticko-liberálneho politického tábora (je to jednoduchá matematika, keď ten voličský hlas prepadne, bude to síce – 1 pre národno-vlastenecký politický tábor, ale aspoň to nebude + 1 pre progresivisticko-liberálny politický tábor, kde patrí aj HLAS, preto je lepšie keď voličský hlas radšej prepadne, ako by ho mala dostať strana HLAS, samozrejme oveľa lepšie, by bolo keby všetky voličské hlasy tých čo zvažujú voliť HLAS dostala napríklad strana SMER alebo tie národno-vlastenecké strany, ktoré sa dostanú do parlamentu, ale aj tak platí, že radšej nech ten voličský hlas prepadne ako by ho mala dostať tá progresivisticko-liberálna strana HLAS).

Treba si jednoznačne povedať, že každý voličský hlas odovzdaný pre progresivisticko-liberálnu stranu HLAS, je voličským hlasom pre progresivisticko-liberálnu koalíciu (prípadnú vládu) PS-HLAS-SaS, čo je proti záujmom nás, ktorí si želáme aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda.

Mnohé Pellegriniho vyjadrena jednoznačne svedčia o tom, že cieľom Pellegriniho a strany HLAS je po voľbách zložiť progresivisticko-liberálnu vládu, ktorej základ by tvorili strany HLAS, PS a SaS. Jednoznačne o tom svedčia napríklad aj tieto Pellegriniho vyjadrenia:

  • „Moja preferencia je, a hovorím to vlastne od začiatku Hlasu – pre upokojenie spoločnosti, ktorá je rozdelená na dva znepriatelené tábory, by bolo najlepším riešením, keby vznikla vláda takého zmierenia, to znamená, že by to bol mix strán, napríklad Hlasu a niekoho zo súčasnej koalície, alebo nejaký budúci tvar, ako keď sa to len takto vymení,“ vyhlásil Pellegrini.
  • „Chcem vás uistiť, a aj všetkých občanov, že ukončenie tohto volebného obdobia neznamená, že sa automaticky má k moci vrátiť bývalá vládna koalícia. To je len finta, ktorú ste si vymysleli a ktorou argumentujete a hovoríte ľuďom: ‚prepáčte nám všetko, ale len, prosím vás, nás držte, lebo sa vráti Fico s Pellegrinim‘,“ vyhlásil Pellegrini (HLAS).
  • „Nemaľujte tak falošný obraz, že sa vráti stará garnitúra. Práve naopak, po voľbách bude musieť vzniknúť nejaká kombinácia niektorých strán z vládnej koalície a opozície, aby sa tá spoločnosť konečne zmierila,“ doplnil Pellegrini (HLAS).
  • „Nemyslím si, že Robert Fico ešte môže Slovensku ponúknuť nejakú nádej a víziu pre 21. storočie, už si nemyslím, že Robert Fico je prínos pre budúcnosť Slovenska, pre mňa to je už človek minulosti, ktorý už víziu Slovenska ťažko bude predstavovať. Platí, že si neviem predstaviť sedieť v jednej vláde s Robertom Ficom, a toto nemienime v Hlase nijakým spôsobom meniť. Ja si to neviem predstaviť, a to by ani nefungovalo. Takže sedieť takto ako s vami na rokovaní vlády spolu s ním, on so mnou alebo ja s ním, ja si to neviem predstaviť“, vyhlásil Pellegrini (HLAS).

Ďalšie informácie o Pellegrinimu a strane HLAS si môžete prečítať aj tu:

Úplatkárovi Pellegrinimu nevyšiel politický zločin, keď chcel naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získať amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý

01.03.2024

Pellegrini sa správa ako zločinec. Týmto Pellegriniho vyzývam, aby sa vzdal prezidentskej kandidatúry a postu predsedu NR SR (nižšie v tomto článku vysvetlím prečo). Pellegrini zneužil post predsedu NR SR na to, aby naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získal amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý. Pellegrini, ako [...]

Vojnový štváč Pellegrini Ukrajine dnes prisľúbil zvýšenú produkciu munície na Slovensku pre Ukrajinu

29.02.2024

Vojnový štváč Pellegrini už počas Matovičových, Hegerových a Ódorových vlád podporoval odovzdanie zbraní, munície, vojenskej techniky, systému S-300 a stíhacích lietadiel MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu. Pellegrini je úplne rovnaký vojnový štváč ako Matovič, Heger, Naď a Ódor. Vojnový štváč Pellegrini nazýva ukrajinského prezidenta Zelenského svojim vzorom, ktorý [...]

Pellegrini urážal a ponižoval tých voličov, vďaka ktorým dosiahol na takú politickú kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo

27.02.2024

Pellegrini je pre mňa absolútne nevoliteľný politik a ja osobne si z politického hľadiska želám, aby sa nedostal do druhého kola prezidentských volieb. Pellegrini je pre mňa kvôli jeho pokrytectvu, pretvárke, klamstvám absolútne nevoliteľným politikom, a nikdy a za žiadnych okolností, by som ho v žiadnych voľbách nevolil. Z politického hľadiska by som Pellegriniho nazval [...]

súd, exekútor, paragraf

Ústavný právnik Ľaľík: Ústavný súd porušil princíp ústavnej spolupráce

02.03.2024 16:15

Ústavný súd opakovane porušil princíp vzájomného rešpektovania sa a spolupráce orgánov verejnej moci, píše profesor Tomáš Ľalík z Právnickej fakulty UK v Bratislave.

huliak, hojsík

Huliak kritizoval sudcov Ústavného súdu. Hojsík je z jeho výrokov zhrozený

02.03.2024 14:48

Prezidentka Čaputová podľa poslanca Huliaka súhlasí s novelou Trestného zákona, a preto ju podpísala.

Andrej Danko, semafor

Kontrola v súvislosti s nehodou Andreja Danka preukázala určité pochybenia, potvrdil rezort vnútra

02.03.2024 14:23

Podľa medializovaných informácií malo dôjsť k potrestaniu radových policajtov.

lavrov, blanár

Blanár rokoval s Lavrovom. Stretli sa na diplomatickom fóre v Turecku

02.03.2024 13:20, aktualizované: 16:25

Slovenské ministerstvo zahraničia o stretnutí Blanára so šéfom ruskej diplomacie Lavrovom neinformuje.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 91
Celková čítanosť: 929428x
Priemerná čítanosť článkov: 10213x

Autor blogu

Kategórie