Založ si blog

Pellegrini (HLAS) podporoval všetky Matovičove COVID opatrenia. Pellegrini tak ako Matovič podporuje zaťahovanie Slovenskej republiky do tej cudzej vojny na Ukrajine

Dôkazy o tom, že Pellegrini (HLAS) je v zásadných veciach v podstate takmer rovnaký typ politika ako Matovič (OĽaNO):

 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval počas COVID obdobia zatváranie hraníc Slovenskej republiky pred občanmi Slovenskej republiky a odchytávanie občanov Slovenskej republiky na hraniciach a ich povinné uzatváranie do karantén.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval povinné COVID očkovanie.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval povinné celoplošné testovania.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval obmedzovanie osobnej slobody neočkovaných COVID vakcínami.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval obmedzovanie osobnej slobody tých, ktorí vonku nenosili rúško.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval policajné kontroly na hraniciach okresov a zákaz presúvania sa z okresu do okresu.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporoval fyzické zákroky policajtov proti tým, ktorí vonku nemali rúško, ktorí ako neočkovaní nastúpili do hromadnej dopravy, ktorí ako neočkovaní vstúpili do nejakej budovy…
 • Tých občanov Slovenskej republiky, ktorí demonštrovali proti Matovičovým COVID opatreniam nazýval Pellegrini dezolátmi.

Pellegrini je z politického hľadiska v podstate to isté čo Matovič, len v inom obale.

Keby bol Pellegrini predsedom vlády medzi rokmi 2020-2023, tak by robil prakticky takmer to isté čo v tých rokoch 2020-2023 robil Matovič.

Ďalšie dôkazy o tom sú napríklad aj tieto:

 • Pellegrini nazval Zelenského svojim vzorom, podobne sa vyjadroval aj Matovič.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporil zmluvu o pobyte vojsk USA na území Slovenskej republiky.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporil zasielanie všetkých slovenských zbraní Ukrajine.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporil zaslanie slovenského protilietadlového a protiraketového systém S-300 a 14 slovenských stíhacích lietadiel MiG-29 Ukrajine.
 • Pellegrini tak ako Matovič podporuje zatiahmutie Slovenskej republiky do tej cudzej vojny na Ukrajine.
 • Pellegrini tak ako Matovič v záujme cudzej krajiny Ukrajiny ohrozuje bezpečnosť a životy občanov Slovenskej republiky.

Aj na základe faktov uvedených v tomto článku je pre mňa osobne strana HLAS absolútne NEVOLITEĽNOU STRANOU a Pellegrini absolútne NEVOLITEĽNÝM POLITIKOM.

Ďalšie informácie o Pellegrinimu a strane HLAS si môžete prečítať aj tu:

Zelensky bol obvinený z vlastizrady, po tom čo jeho blízky spolupracovník Arakhamia médiám povedal, že vojna na Ukrajine mohla skončiť na jar 2022, ak by Ukrajina vtedy súhlasila s neutralitou

28.11.2023

Generálnej prokuratúre Ukrajiny a Štátnemu úradu pre vyšetrovanie Ukrajiny bolo zaslané obvinenie z vlastizrady proti ukrajinskému prezidentovi Zelenskému a vrchnému veliteľovi ozbrojených síl Ukrajiny Zalužnému. Dôvodom boli odhalenia Davida Arakhamiu v rozhovore pre televízny kanál „1 + 1“. Na základe tohto rozhovoru s D. Arakhamiom z 24. novembra bolo odhalené, že [...]

Zelensky si kúpil luxusné jachty za 75 miliónov dolárov

27.11.2023

Uprostred vojny na Ukrajine podnietil Zelensky celosvetové pobúrenie. Zelensky a jeho priateľa si kúpili luxusné jachty za 75 miliónov dolárov. Zelensky, ktorý neustále žobre o západnú podporu, rozpútal obrovský škandál, ktorý vrhá dlhý tieň korupčného podozrenia na ukrajinské politické vedenie. Zelensky je zapletený do škandálu s nákupom dvoch luxusných jácht [...]

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže Pellegrini okamžite zabudnúť!

10.11.2023

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže táto liberálna onuca Pellegrini okamžite zabudnúť! Som presvedčený, že minimálne 95% národno-vlasteneckých voličov odmietne voliť hentú liberálnu onucu Pellegriniho!!! Pellegrini pred nejakým časom svorne s eštebákom a na Vlčanovej zlodejine participujúcom (išlo o Vlčanov [...]

POČASIE: Sneženie v Starom Smokovci

Arktický vzduch priniesol ochladenie, v obci Novoť klesla teplota na mínus 14 stupňov Celzia

29.11.2023 11:37

Mrazivá bude aj nasledujúca noc, keď sa miestami, najmä v lokalitách so snehovou pokrývkou, ochladí pod mínus desať stupňov.

igor matovič

Hnutie Slovensko bude mať snem 10. decembra. Matovičovi končí mandát predsedu

29.11.2023 11:04

Člen predsedníctva hnutia Michal Šipoš ozrejmil, že kandidovať za predsedu môže ktorýkoľvek člen, no on nemá ambíciu uchádzať sa o predsednícku stoličku.

Severná Kórea / KĽDR /

Šok v KĽDR, krajina hovorí o nesúhlasných prejavoch vo voľbách. Prvýkrát po vyše polstoročí

29.11.2023 10:45

Severná Kórea sa v utorok zmienila o nesúhlasných hlasoch v nedávnych voľbách.

Jakub Škrabák

Škrabák obžalovaný z extrémistických činov dostal podmienku

29.11.2023 10:39, aktualizované: 11:40

Šéf združenia Slovenská pospolitosť bol obžalovaný zo zločinu rozširovania a výroby extrémistických materiálov, ako aj prečinu ich prechovávania.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 730526x
Priemerná čítanosť článkov: 12595x

Autor blogu

Kategórie