Založ si blog

HLAS a PS majú na 95 % rovnaké programy a po voľbách chcú spolu zložiť vládu

Pellegrini je progresivistický liberál a HLAS je progresivisticko-liberálna strana, ktorá je takmer totožná so stranou PS.

HLAS a PS majú na 95 % rovnaké programy a po voľbách chcú spolu zložiť vládu, okrem iných to priznali aj popredný predstaviteľ strany HLAS Kmec alebo osobný Pellegriniho poradca Zala.

Je dosť možné, že po voľbách sa naplní dlhoročný Pellegriniho sen o jeho progresivisticko-liberálnej vláde, ktorú Pellegrini jeho slovami nazval „vládou zmierenia“.

Pellegrini chce jeho progresivisticko-liberálnu „vládu zmierenia“ prioritne zložiť zo strán HLAS, PS a SaS, a k nim pridať niektoré z pravicových strán Sme rodina, KDH, Aliancia, Modrí a v prípade potreby aj Demokrati alebo dokonca aj OĽaNO.

Pellegrini a HLAS urobia všetko preto, aby po voľbách vznikla ich progresivisticko-liberálna „vláda zmierenia“.

Z môjho pohľadu nasledujúce parlamentné voľby budú v prvom rade o tom, či po nich na Slovensku vznikne progresivisticko-liberálna vláda alebo národno-vlastenecká vláda.

Kto si želá aby na Slovensku vznikla po nasledujúcich progresivisticko-liberálna vláda s podporou pravicových strán, tak nech volí tieto strany: HLAS, PS, SaS, Sme rodina, KDH, Aliancia, Modrí, Demokrati, OĽaNO.

Kto si želá, aby na Slovensku vznikla národno-vlastenecká vláda, tak nech volí SMER alebo niektorú z národných strán.

Jedným z rozhodujúcich faktorov (pravdepodobne najrozhodujúcejším), ktorý rozhodne o tom či na Slovensku vznikne progresivisticko-liberálna vláda alebo národno-vlastenecká vláda bude to, ako sa rozhodnú voliči, ktorí sa rozhodujú medzi HLASOM a SMEROM.

Moja rada pre týchto voličov, ktorí sa rozhodujú medzi HLASOM a SMEROM, je jednoduchá.

  • Ak chcete, aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla progresivisticko-liberálna vláda, tak voľte HLAS.
  • Ak chcete, aby po nasledujúcich parlamentných vznikla národno-vlastenecká vláda, tak voľte SMER.

Ja osobne si, želám, aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda.

A všetkým voličom, ktorí si želajú, aby na Slovensku po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla národno-vlastenecká odporúčam, aby v žiadnom prípade nevolili stranu HLAS.

Ak chcete po nasledujúcich voľbách národno-vlasteneckú vládu a zvažujete, že by ste volili stranu HLAS, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS a namiesto strany HLAS voľte stranu SMER alebo niektorú z národných strán.

Strana HLAS je najväčšou hrozbou pre národno-vlasteneckých voličov, ktorí si želajú, aby po nasledujúcich voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda, lebo strana HLAS je jediná z progresivisticko-liberálnych strán, ktorá dokáže podviesť národno-vlasteneckých voličov a presvedčit ich, aby ako národno-vlasteneckí voliči volili ich progresivisticko-liberálnu stranu HLAS.

Ťažko úplne presne povedať ako to progresivistický liberál Pellegrini a progresivisticko-liberálna strana HLAS robia, ale žiaľ je faktom, že progresivisticko-liberálna strana HLAS dokáže presvedčiť nemalý počet (podľa prieskumov žiaľ až 10-15%) národno-vlasteneckých voličov, aby volili ich progresivisticko-liberálnu stranu HLAS.

Môj subjektívny názor na fenomén toho, že ako to HLAS dokáže je taký, že len absolútny blázon, ktorý chce po nasledujúcich parlamentných voľbách národno-vlasteneckú vládu môže voliť tú progresivisticko-liberálnu stranu HLAS.

Samotný Pellegrini (HLAS) sa pred pár dňami vyjadril, že sa mu páči program strany PS, a že strana PS to podľa neho myslí zo Slovenskom dobre, a že si vie s nimi predstaviť spoluprácu vo vláde.

Toto je další jednoznačný dôkaz o tom, že Pellegrini je progresivisticko-liberálny politik a že strana HLAS je progresivisticko-liberálna strana, ktorá chce po nasledujúcich parlamentných voľbách zložiť progresivisticko-liberálnu vládu HLAS-PS-SaS s podporou pravicových strán.

Ak chcete po nasledujúcich voľbách národno-vlasteneckú vládu a zvažujete, že by ste volili stranu HLAS, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS a namiesto strany HLAS voľte stranu SMER alebo niektorú z národných strán.

Zelensky bol obvinený z vlastizrady, po tom čo jeho blízky spolupracovník Arakhamia médiám povedal, že vojna na Ukrajine mohla skončiť na jar 2022, ak by Ukrajina vtedy súhlasila s neutralitou

28.11.2023

Generálnej prokuratúre Ukrajiny a Štátnemu úradu pre vyšetrovanie Ukrajiny bolo zaslané obvinenie z vlastizrady proti ukrajinskému prezidentovi Zelenskému a vrchnému veliteľovi ozbrojených síl Ukrajiny Zalužnému. Dôvodom boli odhalenia Davida Arakhamiu v rozhovore pre televízny kanál „1 + 1“. Na základe tohto rozhovoru s D. Arakhamiom z 24. novembra bolo odhalené, že [...]

Zelensky si kúpil luxusné jachty za 75 miliónov dolárov

27.11.2023

Uprostred vojny na Ukrajine podnietil Zelensky celosvetové pobúrenie. Zelensky a jeho priateľa si kúpili luxusné jachty za 75 miliónov dolárov. Zelensky, ktorý neustále žobre o západnú podporu, rozpútal obrovský škandál, ktorý vrhá dlhý tieň korupčného podozrenia na ukrajinské politické vedenie. Zelensky je zapletený do škandálu s nákupom dvoch luxusných jácht [...]

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže Pellegrini okamžite zabudnúť!

10.11.2023

Pellegrini nadával Slovákom do dezolátov, a teraz chce aby ho volili za prezidenta? Na to môže táto liberálna onuca Pellegrini okamžite zabudnúť! Som presvedčený, že minimálne 95% národno-vlasteneckých voličov odmietne voliť hentú liberálnu onucu Pellegriniho!!! Pellegrini pred nejakým časom svorne s eštebákom a na Vlčanovej zlodejine participujúcom (išlo o Vlčanov [...]

Štefan Kuffa

Kuffa končí na ministerstve kultúry. Nové miesto by mal nájsť u Tarabu

29.11.2023 12:04

Štefan Kuffa sa dostal do sporu s ministerkou Šimkovičovou potom, ako chcel intronizovať Krista za kráľa Slovenska.

POČASIE: Sneženie v Starom Smokovci

Arktický vzduch priniesol ochladenie, v obci Novoť klesla teplota na mínus 14 stupňov Celzia

29.11.2023 11:37

Mrazivá bude aj nasledujúca noc, keď sa miestami, najmä v lokalitách so snehovou pokrývkou, ochladí pod mínus desať stupňov.

igor matovič

Hnutie Slovensko bude mať snem 10. decembra. Matovičovi končí mandát predsedu

29.11.2023 11:04

Člen predsedníctva hnutia Michal Šipoš ozrejmil, že kandidovať za predsedu môže ktorýkoľvek člen, no on nemá ambíciu uchádzať sa o predsednícku stoličku.

Severná Kórea / KĽDR /

Šok v KĽDR, krajina hovorí o nesúhlasných prejavoch vo voľbách. Prvýkrát po vyše polstoročí

29.11.2023 10:45

Severná Kórea sa v utorok zmienila o nesúhlasných hlasoch v nedávnych voľbách.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 730552x
Priemerná čítanosť článkov: 12596x

Autor blogu

Kategórie