Založ si blog

HLAS a PS majú na 95 % rovnaké programy a po voľbách chcú spolu zložiť vládu

Pellegrini je progresivistický liberál a HLAS je progresivisticko-liberálna strana, ktorá je takmer totožná so stranou PS.

HLAS a PS majú na 95 % rovnaké programy a po voľbách chcú spolu zložiť vládu, okrem iných to priznali aj popredný predstaviteľ strany HLAS Kmec alebo osobný Pellegriniho poradca Zala.

Je dosť možné, že po voľbách sa naplní dlhoročný Pellegriniho sen o jeho progresivisticko-liberálnej vláde, ktorú Pellegrini jeho slovami nazval „vládou zmierenia“.

Pellegrini chce jeho progresivisticko-liberálnu „vládu zmierenia“ prioritne zložiť zo strán HLAS, PS a SaS, a k nim pridať niektoré z pravicových strán Sme rodina, KDH, Aliancia, Modrí a v prípade potreby aj Demokrati alebo dokonca aj OĽaNO.

Pellegrini a HLAS urobia všetko preto, aby po voľbách vznikla ich progresivisticko-liberálna „vláda zmierenia“.

Z môjho pohľadu nasledujúce parlamentné voľby budú v prvom rade o tom, či po nich na Slovensku vznikne progresivisticko-liberálna vláda alebo národno-vlastenecká vláda.

Kto si želá aby na Slovensku vznikla po nasledujúcich progresivisticko-liberálna vláda s podporou pravicových strán, tak nech volí tieto strany: HLAS, PS, SaS, Sme rodina, KDH, Aliancia, Modrí, Demokrati, OĽaNO.

Kto si želá, aby na Slovensku vznikla národno-vlastenecká vláda, tak nech volí SMER alebo niektorú z národných strán.

Jedným z rozhodujúcich faktorov (pravdepodobne najrozhodujúcejším), ktorý rozhodne o tom či na Slovensku vznikne progresivisticko-liberálna vláda alebo národno-vlastenecká vláda bude to, ako sa rozhodnú voliči, ktorí sa rozhodujú medzi HLASOM a SMEROM.

Moja rada pre týchto voličov, ktorí sa rozhodujú medzi HLASOM a SMEROM, je jednoduchá.

  • Ak chcete, aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla progresivisticko-liberálna vláda, tak voľte HLAS.
  • Ak chcete, aby po nasledujúcich parlamentných vznikla národno-vlastenecká vláda, tak voľte SMER.

Ja osobne si, želám, aby po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda.

A všetkým voličom, ktorí si želajú, aby na Slovensku po nasledujúcich parlamentných voľbách vznikla národno-vlastenecká odporúčam, aby v žiadnom prípade nevolili stranu HLAS.

Ak chcete po nasledujúcich voľbách národno-vlasteneckú vládu a zvažujete, že by ste volili stranu HLAS, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS a namiesto strany HLAS voľte stranu SMER alebo niektorú z národných strán.

Strana HLAS je najväčšou hrozbou pre národno-vlasteneckých voličov, ktorí si želajú, aby po nasledujúcich voľbách vznikla na Slovensku národno-vlastenecká vláda, lebo strana HLAS je jediná z progresivisticko-liberálnych strán, ktorá dokáže podviesť národno-vlasteneckých voličov a presvedčit ich, aby ako národno-vlasteneckí voliči volili ich progresivisticko-liberálnu stranu HLAS.

Ťažko úplne presne povedať ako to progresivistický liberál Pellegrini a progresivisticko-liberálna strana HLAS robia, ale žiaľ je faktom, že progresivisticko-liberálna strana HLAS dokáže presvedčiť nemalý počet (podľa prieskumov žiaľ až 10-15%) národno-vlasteneckých voličov, aby volili ich progresivisticko-liberálnu stranu HLAS.

Môj subjektívny názor na fenomén toho, že ako to HLAS dokáže je taký, že len absolútny blázon, ktorý chce po nasledujúcich parlamentných voľbách národno-vlasteneckú vládu môže voliť tú progresivisticko-liberálnu stranu HLAS.

Samotný Pellegrini (HLAS) sa pred pár dňami vyjadril, že sa mu páči program strany PS, a že strana PS to podľa neho myslí zo Slovenskom dobre, a že si vie s nimi predstaviť spoluprácu vo vláde.

Toto je další jednoznačný dôkaz o tom, že Pellegrini je progresivisticko-liberálny politik a že strana HLAS je progresivisticko-liberálna strana, ktorá chce po nasledujúcich parlamentných voľbách zložiť progresivisticko-liberálnu vládu HLAS-PS-SaS s podporou pravicových strán.

Ak chcete po nasledujúcich voľbách národno-vlasteneckú vládu a zvažujete, že by ste volili stranu HLAS, tak v žiadnom prípade nevoľte stranu HLAS a namiesto strany HLAS voľte stranu SMER alebo niektorú z národných strán.

Úplatkárovi Pellegrinimu nevyšiel politický zločin, keď chcel naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získať amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý

01.03.2024

Pellegrini sa správa ako zločinec. Týmto Pellegriniho vyzývam, aby sa vzdal prezidentskej kandidatúry a postu predsedu NR SR (nižšie v tomto článku vysvetlím prečo). Pellegrini zneužil post predsedu NR SR na to, aby naťahovaním lehôt, pri Trestnom zákone, v podstate získal amnestiu na zločin prijatia úplatku 150 000 €, z ktorého je dôvodne podozrivý. Pellegrini, ako [...]

Vojnový štváč Pellegrini Ukrajine dnes prisľúbil zvýšenú produkciu munície na Slovensku pre Ukrajinu

29.02.2024

Vojnový štváč Pellegrini už počas Matovičových, Hegerových a Ódorových vlád podporoval odovzdanie zbraní, munície, vojenskej techniky, systému S-300 a stíhacích lietadiel MiG-29 zo Slovenska na Ukrajinu. Pellegrini je úplne rovnaký vojnový štváč ako Matovič, Heger, Naď a Ódor. Vojnový štváč Pellegrini nazýva ukrajinského prezidenta Zelenského svojim vzorom, ktorý [...]

Pellegrini urážal a ponižoval tých voličov, vďaka ktorým dosiahol na takú politickú kariéru, o akej sa mu ani nesnívalo

27.02.2024

Pellegrini je pre mňa absolútne nevoliteľný politik a ja osobne si z politického hľadiska želám, aby sa nedostal do druhého kola prezidentských volieb. Pellegrini je pre mňa kvôli jeho pokrytectvu, pretvárke, klamstvám absolútne nevoliteľným politikom, a nikdy a za žiadnych okolností, by som ho v žiadnych voľbách nevolil. Z politického hľadiska by som Pellegriniho nazval [...]

matovič, šipoš, jakab, heger

Hnutie Slovensko si zvolilo členov predsedníctva. Matovič predstavil aj lídra kandidátky do eurovolieb

02.03.2024 17:08

Podľa Matoviča hrozí, že extrémisti získajú taký silný mandát v rámci europarlamentu, že to môže zakývať piliermi EÚ.

hokej slovensko MS 2023

Prieskum SANEP: Majú ísť hokejisti z KHL na majstrovstvá sveta v Česku?

02.03.2024 17:00

Agentúra SANEP sa spýtala ľudí, či by súhlasili s účasťou slovenských hokejistov z KHL na MS v Česku a či by sa tam mali objaviť aj ruskí a bieloruskí hráči.

OLY Paris Games Olympic Village Inauguration

Čo si číta Macron o sebe? Zamedziť má hanbe s granátmi a Zelenského si Francúzi za prezidenta nezvolili

02.03.2024 17:00

Súčasná francúzska výroba granátov kalibru 155 mm dosahuje ročne 20-tisíc kusov, čo postačuje ukrajinským vojakom len na štyri dni bojov.

súd, exekútor, paragraf

Ústavný právnik Ľaľík: Ústavný súd porušil princíp ústavnej spolupráce

02.03.2024 16:15

Ústavný súd opakovane porušil princíp vzájomného rešpektovania sa a spolupráce orgánov verejnej moci, píše profesor Tomáš Ľalík z Právnickej fakulty UK v Bratislave.

pavolsokol

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 91
Celková čítanosť: 929480x
Priemerná čítanosť článkov: 10214x

Autor blogu

Kategórie